Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcsa44

    tag

    Én szeretem az Alcatel telefonokat. Érdekes módon élőben jobb a kijelzője, mint leírva. A cikkíró szerintem a 100-200 ezres telefonokhoz hasonlította.

    Légy szíves, mondjatok 30-40 ezer közötti áron dual simes telefonokat. Én mondok (most a kínából rendelt feketeimportos témát hagyjuk, nem mindenki meri megrendelni csak úgy) párat:

    Alcatel, Prestigio. Gigabyte... meg még pár kicsi. Ezekből bevallom az Alcatel százszor, mint bármelyik másik akár csak egyszer is. (Amúgy nekem C3 van, a sorozat pedig C1, C3, C5 és C7).

    Kamera: valóban elég rossz képeket közölt le a cikkíró, de az a helyzet, hogy ezen spórol szinte minden gyártó.

    Amúgy óvatosan a mobilarénás cikkekkel, nem kell mindent elhinni. Mikor odaírták az SP-hez, hogy tiszta hangminőség, én meg csodálkoztam, hogy leeht ennyire robothangja a másik félnek, akkor kicsit elbizonytalanodtam. Oké doboz hangja a mai telefonoknak a zajszűrés miatt van. De attól még felismerhető a másik fél ah angja alapján. Na a sony SP 129 ezerről indított telefonján ez nem skerült (tudom, vízállónak is kell lennie, ezért).

    Úgy látom, hogy 2014 a dual-simes telefonok éve lesz. De még mindig nincs elég választás. Én a C3-at tavaly ősszel vettem 35 ezerért (ez volt a nyitó). Ennyit bőven megért. Eddig a képernyő mnidig hibátlanul működött - archoz téve, elemelve, ébresztve stb, ami sajnos az SP-nél 10-ből 5-6 alkalommal nem sikerül.

    *A tapasztalataim azért a C3-ra, SP-re vonatkoznak, mivel ezek vannak kézközelben. Nem kell az almát a körtéhez hülyeség, ha egy 35 ezres telefon hibátlanul van összeszerelve, akkor illik 129 ezerért is hibátlant produkálni.

    Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

Új hozzászólás Aktív témák