Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAMb0

    tag

    válasz jozso1989 #47 üzenetére

    Akkor nem láttad, hogy nekem nem tepsi kell... (még ha 4,7" az is, no de az ára.... ehhez képest az SP feleannyi, s lehet, hogy kifogok olyat, amin nem bugzik a jelenlegi fw.) Még az SP méretéig el merek menni, picit száj húzva, de annál több az sok nekem.
    Amúgy volt nekem is HTC-m (Desire S), tudnék mesélni... Nem rossz a Sense, de zabálta a RAM-ot, sokszor akadt több app párhuzamos futásakor. Megbízható volt relatív, de voltak random újraindulások, sőt, 2x alaplap, 1x pedig kijelző csere volt érintő panel hiba miatt... (1 éven belül gari alatt)

    Szóval nem szeretnék HTC-t, ezt régen eldöntöttem. Arról nem is beszélve, hogy az az irányvonal, ahova mennek, pláne nem gyere be. A kamerás újításuk (Ultrapixel) egy vicc, sok értelme nincs, még ha van is benne ráció, legalábbis ekkora felbontással. A Beats-es dolog sem hoz lázba.

    Igazából nem lehet olyan gyártót mondani, aki ne tolta volna el a firssítésekkel, de pl. az SP topic-ban épp nem látom azt, amit írtál. Ok, pár készüléken bugzik a 4.3, de jön a javítás. S feltételezem a nemrég kiadott 4.4-es bugokra is lesz javítás. A HTC-nél meg? ICS-re azt mondták, hogy nem, mert nem annyira jó, és nem adják ki OTA-ban. Ha én úgy gondolom, tegyem fel kézzel a programon keresztül, de felelősséget nem vállalnak... közben semmi baja nem volt. Azóta öcsém használja főzött ROM-mal, de ő kevésbé HC user mint én.

    Szóval nem sikerült megtérítened. :P ;)

    Amúgy ha LG kellene, akkor csak Nexus 5, de annak itthon még mindig horror ára van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák