Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSun

    csendes tag

    Sziasztok!

    A tegnapi nap folyamán én is beálltam a One Touch tulajok táborába... Ez az első androidos telefonom, de a családon bellül már segédkeztem egy Galaxy Mini és egy Ace beállításában / testreszabásában.
    Egy kicsit kiakadtam, hogy egy rakat szemét program bent van a "rendszer"-ben és nem lehet onnan kigyomlálni. Arról nem is beszélve, hogy egy androidos telefonnál elvárnám azt a lehetőséget, hogy a kezdőképernyők számát szabadon adhassam meg. Elvégre az androidnak arról kellene szólnia, hogy mindenki a saját igényeire formálhassa a telefonját.
    Bár lehet, hogy így elsőre nem látszik, de meg vagyok elégedve a készülékkel (nem a szoftverével).
    Végezetül jöjjön a kérdés amiért jöttem. :)

    Miért van az, hogy ha beállítom a kezdőképernyők számát 3-ra és szépen bekonfigurálom, hogy hol mi legyen. (bal oldal: zene lejátszó widget; közép: időjárás és gyorshívók; jobb: egyéb programok, kamera, stb...) Magára hagyom a telefont. A következő "feloldáskor" ami a középső lapon volt az a bal oldalra került, a jobb oldali középre és a jobb oldal meg teljesen üres lett. Ez a jelenség már háromszor dúlta fel a kezdőképernyőim tartalmát.
    Kérek mindenkit, hogy ha van valami ötlete vagy esetleg tudja, hogy mi okozza ezt a problémát, akkor az írjon!

    Üdvözlettel: BlackSun

    Nyugodtan mondhatsz rólam bármit, hisz a kutyák is ugatnak, ha nem ismernek valakit...

Új hozzászólás Aktív témák