Hirdetés

2017. augusztus 23., szerda

Gyorskeresés

(#1) Zsoo80

Zsoo80
(tag)

Ez azert igy eléggé harmatos... 35E körül lenne jó vétel.

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#2) Zsocy155

Zsocy155
(őstag)

Hát nem szép, viszont csúnya! :)

(#3) kalmanahos válasza Zsocy155 (#2) üzenetére

kalmanahos
(kvázi-tag)

csunyabb, mint a Lehel piac

(#4) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Ennyiért inkább valami 2 éves flagshipet használtan. Erre pont elég lenne az Android Go, ha lenne.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#5) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Gyenge kamera és nevetséges üzemidő. A többi okés lenne, de nem 50-ért. Az Y6 II Compact fényérvre van ettől.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#6) szami777

szami777
(PH! addikt)

Ötvenért kifejezetten rossz ajánlat ujjlenyomat olvaso ide vagy oda, ha legalább szép lenne.

Fényérzékelőn sem értem a spórolást.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7) Kampó válasza moleculez (#4) üzenetére

Kampó
(senior tag)

Egy olyan hardverü telcsi ami 2 éve közép közép volt ma alsó közép, de amire kell simán jó. 2gb a ram most erre nem lehet picsogni ugye... kijelző 720p-s ami szintén nem az ultra gáz azért... hardver nem atom gép de ellátja feladatát.. pláne 720p-ben... Kamerát láttam rosszabat is...

Összegezve a fentieket egy 2éves flagship használtan amit istentudja ki buzerált és hogyan, milye szállhat el akár mikor... MIÉRT is jobb vétel?? egy teljesen új garanciás készülékkel szemben??

(#8) főnix1999

főnix1999
(újonc)

Leszólni könnyű mindenkinek manapság. Szerintem vállalható telefon lett.

(#9) Franklin

Franklin
(őstag)

Kimaradt az 50e-es ajánlatok közül a Redmi 4X.

(#10) Kampó válasza Franklin (#9) üzenetére

Kampó
(senior tag)

Szolgáltatói kínálat :R ennyit mondok.

[ Szerkesztve ]

(#11) Franklin válasza Kampó (#10) üzenetére

Franklin
(őstag)

A Redmi Note 4 sincs szolgáltatónál, mégis alternatívaként szerepel a cikk végén.

(#12) szami777 válasza Franklin (#9) üzenetére

szami777
(PH! addikt)

LG Spirit ajánlásán lepődtem meg. Több, mint 2 éves készülék, azóta az lg is csinált 1-2 jó telefont alsó kategóriában.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Elég kaki, karácsonykor jó lesz 0ft-os telónak szolgáltatóknál, vagy már hamarabb. Persze ettől függetlenül nem biztos, hogy érdemes megvenni.

══════ "Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ══════ Ducky Shine 5 | Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition, 35/2, 10-24/4

(#14) janeszgol válasza szami777 (#12) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Azon én is, ráadásul szériahibás is. Én nem ajánlgatnám. Inkább az LG K10 2017 vagy az LG K8 2016, ha már LG.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#15) cezarlacrone válasza főnix1999 (#8) üzenetére

cezarlacrone
(tag)

Netán az Alcatel a szíved csücske? :)

[ Szerkesztve ]

(#16) trebrona válasza Kampó (#7) üzenetére

trebrona
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

1.5GB lesz az a RAM inkább. [link]

egyenlőre ’egyenlő részekre’, ’egyenlőségjelre’ --> egyelőre ’jelenleg, még egy ideig’ –Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.

(#17) Wallenberg

Wallenberg
(fanatikus tag)

50000 Ft?

Tavaly ennyibe került egy Alcatel POP 4S telefon Dual SIM-mel, Full HD kijelzővel, gyári függetlenül, bővíthető memóriával, 8 magos processzorral, NFC-vel, ujjlenyomat olvasóval, gyorstöltés funkcióval, 4G-vel, 13 megapixeles kamerával, 2GB RAM-mal, 16 GB ROM-mal, Android 6.0 Marshmallow operációs rendszerrel, értesítési LED-del, 2 év hazai és gyártói garanciával.

Nagyságrendileg jobb telefon, mint ez!

[ Szerkesztve ]

(#18) szami777 válasza janeszgol (#14) üzenetére

szami777
(PH! addikt)

Több, mint egy éven át volt spiritem, egyébként a 6.0 után rendben volt a telefon, a kamerája meg verte a kategoriáját szvsz, csak már eléggé elavult konstrukció.

(#19) Kampó válasza Franklin (#11) üzenetére

Kampó
(senior tag)

Tudom hogy nincs.. Ezért is irtam a szolgaltatot. De sokaknak alternativa az emlitett modell a redmi 4 pro val szemeztem is de voltak fentartàsaim ... Ad egy hamis biztonsàg érzetet a szolgaltatoi készülék. Meg az hogy bemész megnyomkodod elhozod. Nem Netröl rendelgeted. Aztàn ha épp hibas visszaposta heteket emailezel a webshoppal stb... Pesten lehet van tucatjaval telo bolt meg mediamarkt. Meg gsm hegyek..meg minden de vidéken még relativ nagy 45e fös vàrosban is csak max 1-2 gsm van meg a szolgàltatòk. Mind2 öbe inkább a slàgermàrkàk vannak... Elönyben.. Sony Samu lg.. Huawei... Pàr alcatel de ...

[ Szerkesztve ]

(#20) D013

D013
(tag)

Ez a soc + 1,5 Gb ram..inkább én számolok helyette papíron ceruzával a reggeli kávé előtt. 60-ért érkezett a ZUK Z2-esem, nem is értem hol a létjogosultsága ennek hisz garival itthon is jobbat kapsz 50 körül.

(#21) punky10

punky10
(őstag)

Ennek a telefonnak nem konkurencia a Xiaomi készülékek.Azok ugyanis sokkal többet nyújtanak, nagyjából ennyiért...A tavalyi középkategória után csalódás az Alcatel idei felhozatala.

Xiaomi Redmi 3s Prime

(#22) Viktor0610

Viktor0610
(Jómunkásember)

Úgy látom, Alcateléknél elfogytak a típusnevek. Az mondjuk, még csak hagyján, de hogy "sikerült" a betűtípust is koppintani Samsungékról, az már extra vicc. :P

Aztán lehet, csak a Google keresést akarják meglovagolni. Valaki rákeres a Samsung Galaxy A3-ra, erre ezt is bedobják neki, mint találat... ;]

[sᴢᴇʀᴋᴇsᴢᴛᴠᴇ]

(#23) Gyuri27

Gyuri27
(PH! félisten)

Ezek a gyártók akik ennyire túlárazzák a mételyt. Nem tudják, hogy van konkurencia? :U

Red Ronin Nem én választottam a lázadó életet. Az választott engem!!!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.