Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyépés

    aktív tag

    válasz MaCS_70 #40 üzenetére

    Inkább az a gond, hogy a belépő szint, ami nem biztos, hogy jól van definiálva. Ebben az esetben ez azoknak lehet jó belépő szintű telefon, aki ért a telefonokhoz. Be tudja csukni az alkalmazásokat a háttérben, mert legalább, tudja, hogy lehet ilyet. Aki nem nyom rá 5-ször egy gombra, hanem tudja, hogy reagálni fog az, csak ki kell várni. Aki nem téved el a beállítások közt, ilyesmi. Szóval ez olyanoknak való, akik pontosan tudják mi ez, mit tud, hogy lehet kevésbé fájdalmasan használni. És ezek az emberek az esetek 99%-ában nem vesznek ilyen telefont.
    Akiknek úgymond belépő szintű feature setre van szükségük, ők nem értenek hozzá, csak annyit látnak, hogy lassú, nem csinálja meg, amit mondanak, melegszik, hamar merül, meg minden hasonló. És ezek az általában idős emberek, nem fogják megtanulni az android lélektanát. Nekik ez nem jó készülék, nekik erősebb kell, ami elviseli, ha olyan használja, aki nem ért hozzá. Én nem tudom, ki a célközönsége ezeknek a nagyon gyenge készülékeknek, mert a gyereknek nem jó, az idősnek nem jó, aki ért hozzá, miért szivatná magát, általában pár ezerrel drágábban sokkal jobbat vehet. Tényleg én azt gondolom, hogy ezek a hozzá nem értők átverésére vannak...

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák