Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz MaCS_70 #31 üzenetére

    Ahogy mondod.
    Itt van mellettem egy alig egy hónapos Oneplus 7T, mégis most többet használom a Covid miatt a 6 éves G4-et.
    Kellett az EMUI után a pure android élmény (ez is egy olyan igény /?/, amit magamnak beszéltem be, tudom...), jó áron volt, és punktum.
    Meg van rá GCAM, ha már a Pixel 4a alig beszerezhető.

    De így, hogy heti 4 napot HO tolok a gép mellől, szinte fel sem emelem az asztalról, csak ha csörög. (Ha tudtam volna nyaralni menni meg lenne bejárás, persze egészen más lenne.)

    De az ágyban netezésre megtartott G4 gombjai szimmetrikusak (éljenek a balkezesek! :D ) , itthon nem zavar a botrányos üzemidő, van rajta jack, a kijelzője jó, rendes 2K IPS, és nem bántóan lassú semmiben. És van benne rádió. A legtöbbet használt feature a telken szőlő metszés, kultivátorozás, kapálás közben, komolyan mondom.

    Attól még, hogy sajnos én is felültem erre a fogyasztási vonatra, egyáltalán nem elítélendő - sőt! - ha valaki ilyet használ. Gyakran 20-30-50e felárakat fizetünk azért, hogy egy program egy másodperccel hamarabb induljon, nonszensz.

    Mondjuk nem játszom telefonon (sem), így könnyű magas lóról beszélni, tudom. :B

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák