Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    vvolt arról is szó, hogy aki átcseszte az ügyfeleit és elmarasztalták e miatt, az indulhat pl. Jó tudom korrupt ország, de azért milyen szép kitétel. Aki szar, nem ügyfélorientált stb az mehet pályázni. Pl ezért mehet a többi szolgáltató is.

    A kábelezés. Azért több dolog is állhat a háttérben. Most a Balaton egyik oldalán (déli) éldegélek és itt egy rakat kis semmi szolgáltató van meg a T pl. A T elég vacak minőséget tol, a kicsik meg pláne. A digi megváltás lenne az egész partnak, de nem jön be. Elég sok ember él itt, meg is érné mert mindenki szídja a helyi szolgáltatók minőségét (a neten is). Azaz valaki nem engedi vagy akarja engedni gondolom pl a területi engedélyt nem kapják meg vagy ilyesmi, esetleg korrumpálás felfelé valamelyik kicsi de potens helyi cégtől. Az árak is ennek megfelelőek. Szomorú, hogy a piaci verseny helyett ebben is a korrupció a menő, amíg valaki nem gyűjti be azt a bizonyos skalpot, ez így is marad.

    jártam a didi.hu-n de nem leltem a reklám spotokat sem a zenék leírását

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák