Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gave

    addikt

    válasz #16939776 #12 üzenetére

    Én majdnem minden programban egyedi beállításokat használok. (ahol engedik, vagy legalább van egy humánbarát .cfg, .ini, konfig fájl valamerre a user profilban).

    Kialakult már pár dolog amiket szeretek-nemszeretek. Bloom filter általában off vagy redukálva, ha más amúgy okés effekt használja. Élkontraszt > élsimítás FHD és felette (bár ez shader használat függő is). Ha elég gyors egy FPS játék menete, ott nálam pl High és Medium között gyakran annyira kicsi a különbség, hogy a stabilitás többet ér. Lassabb játéknál, körökre osztott, néha még RTS is, ott klassz ha szép minden, de ott sem szeretem a teljes műanyagzacskóba burkolt majd megreflektorozott csillogást.

    Amúgy szerintem főleg a Cloud Streaming miatt érdeklődnek ennyire a cégek, egyfajta Tiered szolgáltatás/költség csökkentéses autokonf miatt. XY user elérte a havi kvótáját, akkor már nem kap csak 70% -os képet, stb, vagy csúcs terhelt időszakban, 30% user elküldése helyett megy a 70%-os kép, csak random számok, mivel a szerveres bizniszre mindenki nagyon ráült, és ott nagyon nem mindegy sem rendering sem a sávszél kapacitás ( már, hogy nekik üzletileg mennyire éri meg).

Új hozzászólás Aktív témák