Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nbg

    senior tag

    válasz Berci77 #36 üzenetére

    Szia,

    azota mar idealisabb korulmenyek kozott is ki tudtam probalni - azaz teljesen feltoltott, nem 2 °C-os akkuval-, hasznaltam is majd ket hetig intenziven, napi szinten, es azt kell mondjam, megy mint a barom... :)
    Azota hiztam is, csomag is volt nalam, de nagyjabol sik uton, valos 120 kilos terhelessel is hozza a nevleges maximum sebesseget.
    Persze, olyan 40-45% korul elkezd erezhetoen visszavenni, es a toltes is tenyleg a lassabb verziok kozul valo, de ha ez belefer a felhasznalasi profilodba, akkor nem problema. Ja, es a tempomat funkcio meglepetesemre tenyleg ott van es mukodik is jol.
    A konkret kerdeseid kozul egyelore meg csak az utolso kettovel kapcsolatban tudnek nyliatkozni: nagyon egyben van, massziv, nagyon jo benyomast keltett bennem ennyi ido alatt, ugyhogy ebben a 240-250 euros arsavben szerintem kifejezetten jo vetel.

    u.i: Nekem, Xiaomi Pro 2 tulajkent, az kulon feludules, hogy itt nem kellett semmifele applikacioval vagy egyebbel szorakozni a teljeserteku hasznalatbavetelhez.

    [ Szerkesztve ]

    I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

Új hozzászólás Aktív témák