H​ir​d​e​té​s

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) pusszycat

pusszycat
(PH! addikt)

Esetleg 4K-s TV féláron? :U

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#2) kbyte1024 válasza pusszycat (#1) üzenetére

kbyte1024
(őstag)

ha nem is féláron de a feketepéntek akcióknál volt,vettunk is 2 ugyanolyat.Majdnem egyformát mert a tipus ua,csak a méret volt más.

[ Szerkesztve ]

(#3) pusszycat válasza kbyte1024 (#2) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Lekéstem mert mást kerestem,de nekem is feltűnt,még a FULL HD-s tévénél is olcsóbb volt. :K

[ Szerkesztve ]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#4) atike

atike
(PH! nagyúr)

Gondolom ugranak a tömegek erre a hatalmas akcióra minek keretén belül "hulladék" telefonokat lehet picit olcsóbban beszerezni. Jelige: "Eladni nem tudjuk amúgy, hátha "akcióban" lesz aki viszi - amúgy rajtunk marad a készlet". :(

Jó lenne valami normális akció. Igen, akár 4K tévé... :DDD

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#5) pusszycat válasza atike (#4) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Voltam körbeszimatolni, nem csak ezek a telefonok vannak akcióban. :D

(#6) atike válasza pusszycat (#5) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Akkor odanézek... Hátha van valami márkásabb és nem alsókategóriás is... :)

Feladtam. Nagyon sok a gagyi, de mondjuk a P10 Lite az 80 és lejön 12%.... Máshol 65-től indul az ára... XA1 itt 85 (-12%), máshol 70 alól indul. Nem vágott mellbe az ár... Kár.

[ Szerkesztve ]

(#7) atike válasza atike (#6) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Ez ellenben pofátlanság.

LG Q6 újracsomagolt....99 helyett 78. "Eredeti csomagolás megbontva, a terméken apró karcolások és a használat apró jelei látszódnak, a termék doboza sérült" Hát köszi.

Máshonnan 71 zsír újonnan ugyanúgy 2 év garral. Buli. :)

(#8) gerii

gerii
(PH! addikt)

Ez a bejegyzés most komoly?

Egyáltalán, én ez hogy vegyem meg hitelre, amikor az csak 100.000Ft-tól van?...

(#9) pusszycat válasza atike (#7) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Ráadásul " nem elérhető " :DDD

(#10) hemaka válasza pusszycat (#1) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Azt a black friday-kor kell keresni, de most mar nem erdemes tv-t venni, jovore Foci VB...

❤️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vasak: pici.tk/e

(#11) B-Clone

B-Clone
(fanatikus tag)

Biztos hogy egy megbízhatatlan vacak, szürke importozós román boltot akartok reklámozni egy szakmai oldalon? Azért legyen már egy szint. A következő az Auchan lesz?

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone X / HTC U11 --- Dell XPS 15 9560 --- Sony A6300

(#12) 8th válasza B-Clone (#11) üzenetére

8th
(őstag)
LOGOUT blog

Hamarabb veszek bármit műszaki cikket is beleértve az auchanból mit az emagtól. Ott legalább nem szarakodnak ha garanciális probléma merül fel a termékkel kapcsoltban. Az emag eléggé a legalja ilyen szempontból.

„Optimistán bele a reménytelenségbe.”

(#13) savariatours

savariatours
(újonc)

Innen üzenem a webáruháznak, hogy lassan több mint másfél hónapja nem tudják megoldani egy Allview termék visszajuttatását! 2017.október 25.-e óta! :F
14 napon belül elálltam a vásárlástól így szinte azonnal felvették a kérelmet a visszajuttatásra! Azóta még két alkalommal újra felvették és megint jött az ígéret...küldjük a futárt!
(Immáron három termékvisszaküldési számmal rendelkezem!)
Persze semmi! Az utólsó emailre, panaszra már válasz sem érkezett!
Szóval emag-ról semmit ne rendeljen senki szerintem. Kb tojnak a vevőkre és a reklamációkra!

(#14) nordo

nordo
(tag)

Hát mivel akciózna egy román (bár már 70%-ban délafrikai) cég, ha nem a szutyok román telefonokkal.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.