Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

(#1) judas13

judas13
(PH! addikt)

Volt minap egy hivatalosnak tűnő trollkodás már a MiBand 3 kpcsán. Remélem ez most akkor komoly.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." iPhone 6s

(#2) balaaazs válasza judas13 (#1) üzenetére

balaaazs
(senior tag)

A 8 giga memóriát kihasználja egyáltalán valaki?

¯\_(ツ)_/¯

(#3) Bodrik

Bodrik
(MODERÁTOR)

Ha megjelenik, és tényleg a kijelzőben lesz a szenzor, akkor megugrik az eladó telefonok száma az aprón. ;]

Vagyok aki vagyok...

(#4) cezarlacrone válasza balaaazs (#2) üzenetére

cezarlacrone
(fanatikus tag)

Nem sűrűn.

(#5) pusszycat válasza balaaazs (#2) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ha sikerült valakinek, linkeljen be egy képet róla. ;]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#6) balaaazs válasza pusszycat (#5) üzenetére

balaaazs
(senior tag)

Olyan ez lassan, mint a TV-k esetében a képfrissítés hertzei, azok sem jelentenek rég semmit... :D

¯\_(ツ)_/¯

(#7) Cassi válasza balaaazs (#2) üzenetére

Cassi
(fanatikus tag)

Nem, de az e-péniszt hosszabbítja. A Far Cry 5-nek sem kell több.

(#8) pusszycat válasza balaaazs (#6) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ja, ja, TrueMotion 400 hz. :))

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#9) vacs

vacs
(őstag)

[FAKE NEWS]

Előkerült egy plakát, ami egy nagy 7-est ábrázol, alatta kínai szöveggel, hogy május 25-én Mi7 új termék bemutató. Na most a középen elhelyezkedő kék lánggal égő 7-es szám megtalálható a neten, ha ráguglizol. Ilyet nem csinál egy ekkora cég, minden egyes grafika a saját műhelyében készül, nem vetemedik arra, hogy ilyen blama képlenyúlással presztízs veszteség érje. Ne dőljetek be!
by helloxiaomi.hu

:))

(^)(>.<)(^)

(#10) judas13 válasza balaaazs (#2) üzenetére

judas13
(PH! addikt)

Erre csak egy válasz érkezhet.

(#11) Sebhelyes válasza judas13 (#10) üzenetére

Sebhelyes
(senior tag)

És mi az?

(#12) Lami66 válasza balaaazs (#2) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

Részben egyetértek. MOST sok a 8 giga. Aki félévente cserél telefont annak felesleges ennyi. De vannak akik évekig nem fogják lecserélni elvégre egy csúcstelefon ne csak egy évig érjen valamit. 2-3 év múlva is felesleges lesz? Ez nem számítógép, hogy ha mégse elég a 4, akkor dobok bele még egy négy gigás ramot.
Ki tudja mit hoz a közeljövő? Lehet, hogy egy év múlva valaki megcsinálja az univerzális dex-et ami minden androidos telefonal működik, feltéve ha legalább 6-8 giga ram van benne.

(#13) Steve1207 válasza Lami66 (#12) üzenetére

Steve1207
(őstag)

Csak átlagosan nézve szerintem középkategóriában is kell mostmár 4GB és ott még nem is egy atomerőmű a SoC. Az appokat, zabálnak így is, mint a fene, optimalizálás ide vagy oda.
Ami jelenleg kényelmes az a 6GB, mondom ezt úgy, hogy elvagyok 4-gyel és agyonoptimalizált rendszerrel. (3-ról váltottam, SoC azonos szint, de így is érezni a különbséget, manapság ennyi a minimum szerintem.) 835 mellé is kell az a 6, hogy kerek legyen minden. Úgyhogy én nem mondanám soknak, csak korrektnek (jó, talán még negyed évig sok :DDD ).

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#14) balaaazs válasza Lami66 (#12) üzenetére

balaaazs
(senior tag)

Értem a megközelítést, bár azt nem tudom, hogy ha ilyen ütemű fejlődés következne be, akkor pl a proci/akksi, bármilyen más alkatrésze bírná-e. Ha meg nem, akkor sajna mindegy :S

¯\_(ツ)_/¯

(#15) Gergosz2 válasza balaaazs (#2) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

igen.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#16) balaaazs válasza Gergosz2 (#15) üzenetére

balaaazs
(senior tag)

Megtudhatom, hogy mivel?

¯\_(ツ)_/¯

(#17) Male válasza balaaazs (#16) üzenetére

Male
(PH! nagyúr)

Memtest :D

[ Szerkesztve ]

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#18) exedoc

exedoc
(fanatikus tag)

A MIUI jelenlegi memória kezelésével szerintem a 6GB is teljesen indokolatlan.

(#19) gusthy válasza balaaazs (#2) üzenetére

gusthy
(PH! kedvence)

Ne feledjük el, hogy az Android mögött lévő Linux egy elég hatékony cache mechanizmust működtet, és több RAM, több cache, ami nagyon is jól jön, főleg, ha sok app fut.

(#20) Gergosz2 válasza balaaazs (#16) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

(#19) gusthy meg is válaszolta.

Ha van benne 6GB vagy 8 akkor használjon annyit a rendszer amennyit csak tud, azért, hogy minél gyorsabb legyen.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#21) balaaazs válasza Gergosz2 (#20) üzenetére

balaaazs
(senior tag)

Hozzá kell tenni, én nem szeretem amikor sok app van nyitva a háttérben (pedig nem lassul be tőle a teló), úgyhogy akkor ez a vonal tényleg nem nekem szól :)

¯\_(ツ)_/¯

(#22) judas13 válasza Sebhelyes (#11) üzenetére

judas13
(PH! addikt)

Szerinted mi lehet?
A ki tudja mit hoz a jövőre azért még nem táraznék be 8 Gigával de te nyugodtan tedd ezt meg!:)
Nekem bőven sok ez a rongyos 4 GB ami most van....

Amúgy n-el kezdődik és em-re végződik a meglepő válaszom:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.