Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    Jobb ha lezárjuk ezt a képernyő témát, nem hiszem, h a képminőség rosszabb lehet, mint az Y-é, de ha pontatlan az érintőképernyő, akkor az megnehezítheti a használatot(bár ez relatív). Mindkettő szerintem "inkább rádobok még 5-6 ezret, és nézek egy jobbat" telefon. Főleg azoknak, akik nem egy évre választanak telefont. Én sajnálom, mert ha került volna bele egy nem "rezisztív like" képernyő, meg 512 MB RAM, h ne ilyen kókány rendszer, hanem normális ICS (vagy JB) került volna rá, akkor még azt mondom, h rendben, úgy ahogy ok. Lett volna 3k-val több az anyagköltség, úristen, biztos belehaltak volna...

    Más: most azon gondolkodtam el, h ez a MT6517(ha jól írom), ami a készülékben van, az eredetileg nem tableteknek készült? Mert amúgy nem olyan rossz ez, csak a GPS, meg a 3G hiánya nagyon szemben áll a teljesítménnyel. Vannak myaudio, dps, meg navon tabletek 20-25k-ért, amiben nincs ilyen vas, na azokba mehetne egy ilyen, legalább nem szaggatnának annyira, ahogy a nokedlit szokás. Én arra vetek, h az MT6517 eredetileg tabletekbe készülhetett...

    [ Szerkesztve ]

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák