Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #90088192 #14 üzenetére

    kb fél éve csótányokon végeztem kísérletet: feljött panelban valahogy az elsőre néhány kisebb konyhai csótány, amiket szerencsére gyorsan sikerült teljesen kiirtani, viszont 3 példányt befogtam pár nap alatt... beleraktam őket egy lezárt dunsztosüvegbe és kitettem napozni... (rohadt meleg volt azokban a hetekben) azt írták, hogy kaja nélkül nagyon sokáig bírják, víz nélkül viszont "csak" egy hétig... kb 10-12 nap után jutott eszembe, hogy megfeledkeztem róluk... nézegettem az üveget és 2 még virgoncan szaladgált benne, harmadik társukból viszont csak egy darabka kitinpáncél maradt... nem láttam a folyamatot, így nem tudom hogy először ölték/ették meg a gyenge egyedet, vagy csak azután vetemedtek rá, miután a leggyengébb elhalálozott, hogy felzabálják a maradványait és ezzel plusz időt nyerjenek maguknak... innentől kezdve tényleg az egyik legjobb túlélőnek tartom én is a csótányt... egyedül a mosogatógép 2órás 65fokos programját nem jól viselik :D (az első egyedet ott találtam a gépben döglött állapotban... arra még azt hittem, hogy tücsök, mert recések voltak a hátsó lábai és kicsit megszívta magát, ami miatt nem volt egyáltalán lapos :D )

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák