Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Narxis #29 üzenetére

    Élni szerintem mindenki szeret, ami sz.r az a lassú halál, pl. ha lebénulsz és gondozásra szorulsz, nyilván ennek is különböző szintjei vannak de én nem szeretnék senkire se utalva lenni ilyen szinten

    Ezt gondold tovább amíg élsz minden fizikai szellemi korlátozás nélkül, akkor is a másokra vagy utalva nem kicsit :K
    Amikor körülnézel, és egy gumis nem tud jó forgásirányba felrakni 2-2 gumit, vagy az autószerelő nem képes meghúzni a leeresztő csavart, a villanyszerelő nem érti az alternatív kapcsolást, és így tovább, akkor MINDENT magadnak kell megcsinálni.
    Ezert nincs idom semmire és ezert tébolyda az egész(Hiba keresek annyit hogy megélek belőle kényelmesen sőt, nem merek belevágni pl egy ház építésébe, de megvételébe sem, mert tudom mit kapnék), mert amit nem csinálhatok meg ilyen olyan oknál fogva, azt le kell ellenőriznem, és tépni kell a hajam.

    Es csak rosszabb lesz.(Leonard Cohen majdnem el találta az I'm Your man c. albumán, nem Democracy hanem Idiocracy is coming to the USA)

    :R

Új hozzászólás Aktív témák