Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz snake1977 #12 üzenetére

    Szerintem a férfiassághoz és a nőiességhez is erősen van köze a belső értékeknek. A srácoktól úgy tudom, hogy lehet akármilyen szép és csinos egy lány, ha amint kinyitja a száját, az élettől is elmegy a kedvük. Ha csak nézegetni akarja az ellenkező neműt az ember, akkor viszont valóban nem számít, hogy pl. van-e agya vagy nincs.

    Aki nem gondolkodik felelősségteljesen, legalább önmagával szemben, az még nem felnőtt, mert a felnőttek felelősséget vállalnak a saját dolgaikért. Pl. ha én elrontottam valamit, nem kenem másra, mert az az egyszerűbb. Egy minden szempontból felnőtt embernek van önkritikája, és ha hibázott, tud bocsánatot kérni. Ha konfliktusa van valakivel, megpróbálja megbeszélni, ahelyett, hogy duzzogna vagy a szőnyeg alá söpörné a dolgot. Ehhez viszont mindig két ember kell. Sajnos ismerek olyanokat, akikkel nem lehet megbeszélni a problémákat, mert egyszerűen nem alkalmasak vagy hajlandóak rá. :(

    Az én szememben a férfi megnevezést ki kell érdemelni, és ez nem kor függvénye. Az, hogy valaki nő, ugyanúgy nem azon múlik, hogy hogy néz ki, vagy hogy hány éves. Az én olvasatomban pasik és csajok vannak. Ismerek összesen 5 férfit és 4 nőt. Nem nagy létszám, de ők tényleg azok (mármint nekem). Jó eséllyel mindenki máshogy értékeli, hogy ki az igazi férfi és igazi nő, mivel különbözőek vagyunk, mások a tapasztalataink.

    Mielőtt még felmerülne a kérdés, én nem vagyok igazi nő. Nem öltözöm nőiesen, nem festem magam, és a kötelezően elvárt női magatartásformák barokkosan távol állnak tőlem. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák