Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz #90088192 #16 üzenetére

    "Tudjatok, én a nőkben jobban megbízom, mert pontosan tudom mi motiválja őket"

    Pontosan ezt írtam én is. Motiválod, kezeled, tereled a kapcsolatotokat, tudod, hogy mire, hogyan fog reagálni. De, ez teljesen más, mint két hetero férfi barátsága.
    Férfi szempontból nézve válasszuk ketté a nőkkel való párkapcsolatot és a barátságot! Amit a párkapcsolatban levő bizalomról írsz, az addig igaz, amíg a nő férfiként szeret téged. Azt 100% -kal képes tenni és ez csodálatos dolog, fantasztikus érzés és valljuk be, hogy hatalmas dopping nekünk. De, sosem szabad elfelejtenünk, hogy ez megváltozhat és ha megtörténik, akkor a negatív hozzáállásuk is 100% -os. Köztes állapot nincs. Brit tudósok ezt a változást elsárkányosodásnak nevezik. :) Arról ismered meg kezdeti szakaszában a jelenséget, hogy amikor kommunikáltok, akkor folyamatosan azt gondolod, hogy valahol a közelben kell legyen egy kandikamera, mert kizárt, hogy komolyan gondolja, amit mond. Aztán rájössz, hogy nincs semmilyen kamera, ez a valóság.

    A barátság az előző állapot függvénye. Addig tart, amíg nincs az életében az a férfi, akit szeret. Mivel azt 100% -kal teszi, így a barátságra már nem marad kapacitása.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák