Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz enté #19 üzenetére

    Azért tartom ezt kissé konteónak, mert amikor meg magamnak rendelgetek ezt-azt, akkor azok általában elműködgetnek egy darabig. Vannak olyan bigyók, amelyek évek óta üzembiztosan szuperálnak, pedig azt gondoltam, hogy max 5 évig fog üzemelni a himuhumi időjárásos ébresztőóra, de még mindig állja a sarat, pedig már simán olyan, mintha a múlt évezredben rakták volna össze.

    És ha a webshopos vonal küldi ki a szajrét, akkor ott általában random kapunk egyet az árukészletből, mint amilyen egy Kugoo, vagy Fiido, vagy mittomén milyen random bigyónál történik. És igen, van köztük selejtes szar, de néha egész jó a termék, mint amilyen a Niubility N2.

    De erről a konkrét bringáról:
    1. én nem várom, hogy 250k-ért Gepida, B'TWIN vagy KTM szintű eszközt kapjak, azok duplaennyibe kerülnek.
    2. Az eddigi cuccokhoz képest ez markáns szintugrás. A Fiido/Himo biciklik sokkal jobban szét akartak esni, ez tökre egyben van, szar úton sem nyökög. Lehet, hogy fél év múlva egy métert sem fog tudni tenni, mert úgy szétzuhan, de majd meglátjuk, ez a gép most marad egy kicsit nálunk, mert tökre tudjuk használni. Itt és most megígérem, hogy beszámolok róla, hogy mennyire maradt működőképes X kilométer múlva is.
    3. Kényelmes. Végre.
    4. Lehet, hogy ez egy csodálatos igényességgel összerakott review-példány és csak azért tűnik faszábbnak a többi izénél, mert azokat meg a forgalmazó dobta hozzánk, nem a gyártó, de ezt tényleg sosem fogom megtudni, mert ha végigpörgetem a YT-on erről a konkrét bringáról a teszteket, akkor mindenki tökre odavan érte, ami most vagy azért van, mert hát ez volt az elvárás, vagy tényleg rendben van.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák