Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz echterion #28 üzenetére

    Ilyenekről beszéltek? Schenker DTR Series

    Ezek igen drágák meg nagy böhöm dögök egy ilyen Acer Nitrohoz képest. Próbáld ezt bedobni a hátizsákba és elvinni egyetemre, én az Acert évekig hordoztam.

    Amúgy az én én Acerom még mindig működik, 2016 óta mióta megvan, egyszer ki lett tisztítva meg újra lett pasztázva. Külsőleg esztétikai hibái vannak(lekopott a festék a sarkokról és kilátszik a fém a wifi antenna helyén) illetve a sarokzsanér műanyag oldala pörcent le egy szerencsétlen eséstől. Ezen kívül a billentyűzet ribbon kábelját befogató műanyag pöcök letörött valami oknál fogva, úgyhogy már csak úgy van oda a helyére rakva. Ennek folyamán nem működik a Shift billentyű, amit akárhányszor igazgattam meg a ribbont, nem javult meg. Ezen kívül nem tudom ki volt az az idióta mérnök, aki kitalálta, hogy ha nem raksz vissza egy bizonyos csavart, akkor be sem kapcsol a gép. Szerelésnél tehát nagyon figyelni kell, mert ha valami netán összecserélsz, akkor szedheted szét újból.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák