Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Chaser #27 üzenetére

    úgy is volt, gvh-mál feljelentettem ket, szerencsére nem csak én, rá 1-2 évre volt cikk, 10 c 20m ft-ra bírságolták őket, ami nekik apró, de azért túl kellemes nem lehetett, és azóta nem volt ilyen beetető hirdetés

    És akkor tulajdonképpen miért is jártál jól ezzel? Vagy én nem látom a megoldást? (Ja hogy kb szart sem ér MO-on a fogyasztóvédelem azt már 20 éve tudom, ezen felül? )

    az h jogszabályban előírt kötelezettségei vannak már nem kívánságműsor,

    :D és komolyan a garis ügyek valamennyi részét úgy kellene intézni, hogy fenyegetőnek a felek, hogy nekem van igazam, ja nem nekem, ha beperellek, vagy nem, ne vicceljél már, ez rég egy nemzetközi vicc, ha így működik.
    Nem azzal van a baj, hogy Te majd aztán jól megmondod, hanem az, hogy így kell eljárni, hogy érvényesítsd a jogaidat. Ez nem kereskedelem, meg fogyasztóvédelem, hanem egy bohózata egy jobban működő rendszernek.

    (#26) M107

    Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy ez így működik. Mekkora hulladék egy hozzáállás már egy bármilyen kereskedelmi tevékenységet folytató cégtől, hogy így lehet velük beszélni. Na erről beszéltem Magyarország egy nemzetközi vicc kereskedelmi szempontból. Tele bohóccal, akik ott próbálnak lehúzni ahol tudnak... Komolytalan, és ma sem nagyon van ez másképp, ahogyan hallom.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák