Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz carl18 #11 üzenetére

    Ebben egyetérthetünk, igaz ha leülök sorozatozni nem érdekel a realitás. Főleg nem egy AI-jal szerelt sportkocsis zsarus sorozatban. Nekem az eredeti picit régi, a szememnek. :B

    DithenS Nem tudtam volna szebben összeszedni mint a macska kolléga! :)

    Feketelaszlo Ácsi, mi a furcsa abban, hogy beszélünk egy önvezető autóról, ami itthon 130-cal, osztrák sógoroknál már addigra jó eséllyel 140-nel repeszthet pályán és felmerül az a kérdés mi van ha játszanak a fékeinkkel. Főleg az utolsó mondat fényében: " [...] Acer egy nyitott API-t is szeretne készíteni azért, hogy más cégek is bekapcsolódhassanak az önvezető autók fejlesztésébe." Szerintem csak reálisan állnak sokan a dologhoz, mindenki biztonságról pakol mégis minden hétre jut valami, Meltdown, Spectre, vagy éppen ellopott facebook fiókok, beszélhetnénk a WiFi bakiról is, azt hiszem igenis benne lehet az emberben a félsz az "okos jövő" kapcsán mi lesz mindezen eszközök nem az alany jólétét akarják már szolgálni majd. Nem, nem a skynetre gondolok, elég a saját kormányunkig menni, minden politika nélkül bárhol a világ bármely országában.

    Szrk.: látod máris nem a vírusoknál tartunk. ;) .

    Btw... nekem ez az autó marhára Honda feelinget sugároz. :U Esetleg hunyorgatva egy Peugeot.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák