Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cannabis7

    senior tag

    válasz Kaposye #68 üzenetére

    Hogy érted? Nyilván az elmúlt 5 év technológiai fejlődését nem,azon kívül mindent, és az sokkal jobban mint a ma is telefonok nagy része....

  • Benőke

    őstag

    válasz Kaposye #66 üzenetére

    Ne FT -ban számolj, (Nyilván te ezt fizeted, de USD -ben számolja minden gyártó) Ahhoz képest nem drágult vagy drágul sokat, de mindenki emel, érezhetően.
    Elég megnézni hogy mi volt az a legolcsóbb telefon amivel el lehetett lenni és manapság mibe kerül ugyan ez. Ott nagyobb volt a drágulás.
    2 éve 40k környékén volt ez az ultra belépő szint. Manapság inkább 70-80k ugyan ez. 60k ért max ugyan azt kapod meg ami 2 éve 40k volt. Olcsó telefonok kora lejárt. És lassan a Kínaiak is elvesztik az olcsóságból fakadó előnyöket. Megszokta az ember hogy na kb ennyiből kijön egy használható telefon aztán jön a kopp hogy hát de ez drága... Középkategória abszolute 100k felett indul. Sőt 200 k ig elszalad az amelyik nem az alja a középkategóriának és akkor még nem is csúcs kategóriás telefonról beszélgetünk de már 200k nál járunk. Ez ilyen lett. Úgy hogy mindenkivel az ismerősi körben aki kicsit is gondolkodott valamin vetettem tavalyi modelleket főleg, most hogy még emészthetőek az áraik, raktárból. Notebook, telefon... stb

    #71 Kaposye
    Én se szerettem de kérdés nélkül a mai kínai brandeket is beleértve a legjobbak voltak. Múlt idő azért mert már nem azok. Honor is hasonló volt olcsósított Huwaei brand ként. Mára egyik se ér a saját bokájáig sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák