Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz Jhonny06 #4 üzenetére

    Azért legalább a samsung árai rendesen csökkennek, viszonylag hamar. Pl. Galaxy S9 hivatalos(pl: mediamarkt) ára fél évvel a megjelenés után 200k volt az eredeti 280k helyett. Most megnéztem, éppen 210k. Ez most tényleg csak egy példa volt, amit személyesen én mondani tudok, mert nemrég vettem ilyen telefont. De ez általában egy samsung esetében így alakul. Ugyanakkor egy iphone esetében javítsatok ki ha tévedek de nem csökken az ára a következő modell megjlenéséig számottevően, de talán még utána se. huaweiről nem tudok nyilatkozni, nem követem hogyan változik az áruk, de feltételezem a samsunghoz hasonlóan.

    De ezt leszámítva már a megjelenési áraikban is nagy különbség van:

    iphone xs max: 440k
    note 9: 340k
    mate 20 pro: 330k

    És itt akár mondhattam volna a note helyet az S9+t, vagy mate helyett a P20 prot, amik meg még olcsóbbak.

    Ne értsetek félre, nem akarom igazán védeni ezeket a gyártókat. Nagyon örültem volna, ha még olcsóbban kapon meg a telefont amit vettem. :DDD De szerintem az iphone egy teljesen más kategória, ha az árat nézzük, ne említsük őket egy lapon. És igen, apple hater vagyok, de itt most teljesen objektívan az anyagi oldaláról beszéltem a dolgoknak. És veled együtt én is remélem, hogy olcsóbbak lesznek a telefonok a jövőben.

    ...Mondjuk az iphone nem érdekel, azt úgyse venném meg. ;] Bocs egy kis trollkodás azért becsúszott. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák