Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24556544

    törölt tag

    Nem próbáltam a nokia sat. De a lényeg, hogy a xiaomi kezében pont olyan, mint a miui is. Folyton, állandóan van valami hiba, amit hiába javítanak ha javítanak, mert úgy is előjön még.

    Én nem kedvelem jobban a one -t a miui nál és fordítva se. Nekem mnid a kettő bejött, valamelyik ezért a másik meg azért.

    De akkora óriási vízhangja volt az a1 nek, hogy mekkora csúcs szuper, így vettem egy a2 -t és picit csalódtam. Na nem a hardver miatt, mert az ár érték arányban amikor jött vert mindent, az akksit leszámítva a note 5 miatt sajna.

    De ahhoz képest, hogy "csak" stock android és semmi más mocskosul sok az állandó hiba a xiaominál.
    Minden hónapban jön egy frissités igaz van amelyik fene tudja miért majdnem a hó végén jön, de kevés az ahol jól eltalálják a dolgot.
    vagy van amikor szimplán visszavonják a frissitést és ha az ember nem csapott le rá időben, 2 hónapot is vár...

    Szerencsére nekem viszonylag stabilan működik az a2, de időről időre azért vannak apró észrevehető hibák, mikrolaggok, lassulások, gyorsulások, akksi stb.

    Meg ott van a híres emmc bug, ami állítólag nem szoftveres, de érdekes módon más rommal nnics ilyen probléma, és a xiaomi pont szarik rá. Meg szarik a camera 2 api ra is, pedig mniden frissitésnél a fórumokba az az első ami számít mindenkinek, de nem, xiaomi szarik rá.

    Engem ezek után még így sem győzött meg ez a széria, hogy a legtöbb hiba nálam nem jelentkezett, mnit amiről állandóan visszajelzést küldenek.
    Szerintem szimplán az a1 után a xiaomi nem nagyon nyomja ezt a szériát pont a miui miatt... Mert a legtöbb dolog amire panaszkodnak az emberek pikk pakk megoldható dolog lenne, és sokkal kényelmesebb lehetne az egész.

Új hozzászólás Aktív témák