Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddaydome

    senior tag

    válasz babkukta #17 üzenetére

    A csempe valóban lehet megosztó, de az Androiddal való állandó szarakodás is nagyon az lehet. Szerintem annyi a baj jelenleg, hogy kevesen gyártanak wp-s telót. Amint ez megváltozik ugrásszerű lesz a növekedés. Az IO-s felülete is kb. ugyanolyan, mint eddig vagy mókásabb. Az Androidnál gyártótól függ a felület és persze letölthető ilyen-olyan indító alkalmazás, de azoknak meg elég kérdőjeles a stabilitása, erőforrásigénye stb......... Én már rég váltanék WP-s telefonra, ha nem lenne 2 éves hűségem. Az sem tetszik, hogy nem tudom állítani az ikonok méretét ami elég zavaró, hogy egy apró kis szart kell keresnem tűző napon. Talán a Huaweinél láttam "egyszerűbb" kinézeti lehetőséget, ami elég hasznos lehet szerintem. Aztán vannak ám olyan alapvető problémáim, mint pl. nem aktiválódik a kijelző amikor hívnak és nem tudom felvenni a telefont, mindez nem egy kínai telefonnál van, hanem az egyik neves gyártónál. Felhívtam a supportot és elmondták : " előfordulhat, hogy valamelyik alkalmazás okozza ezt a problémát" .... Na ez volt az a pont, amikor rájöttem, miért is lehet jó egy zárt rendszer.......

    A statisztika meg olyan, amilyet mutatni szeretnének!:)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

Új hozzászólás Aktív témák