Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz RaveForce #42 üzenetére

    Tudod ez csak egy gyakran hallott duma. Jött a Microsoft bácsi és életet mentett. De hogy mi lett volna ha másképpen történnek a dolgok arra a tanuk pedig a Nokiát szerető tábor. Amióta Elop intészkedik csak az értetlenség van, vhogy senki sem érti. Miért is ez meg az, és lám a gödörben az egész. Másfél év töketlensége vezetett ideáig, amit csak a Nokia vezetősége értett mit miért tett. Így talán nem is kéne csodálkozni, mert ők tudnak vmit egész biztos, amit más senki.
    De vannak tények. Meg lehet kerülni a kritikát és behunyni fülünket szemünket, de az jóra sosem vezet. Ha bemész egy étterembe szivélyesen kiszolgálnak és mindent megtesznek, hogy elégedett légy. A Nokia ezzel szemben el kezdett okoskodni, ez így lesz jó, az meg úgy, mert akkor.....jó lesz. Ökoszisztéma elméletek, amiket követni kellene kérdés nélkül, mert az okosok tudják nekünk mi a jó, hogyan gondolkodunk. Eddig nem jött be.
    Én tudom mit akarok, mi tetszik, hogy más hogyan vélekedik vmiről arról nem, talán megkérdezem és okosabb leszek. Ennyi. És akkor tudok dönteni jól is, ha akarok. Az informatikában néha szóbajött kémkedés, információszerzés is azt szolgálja, hogy kiismerjenek mire vagy vevő. Ha egy fórumot végig olvasol már tájékozottabb vagy.

    Amit írtál az a jelen helyzetre megfelelő lehet, de 2010 derekán még akár 4 rendszert is tudott volna futtatni a Nokia a nagy összeomlás előtt, mint akár a többiek, nem csak egynél szemellenzővel talán egy szűk réteg érdekét kiszolgálva.

    Ettől függetlenül semmi kétségem afelől, hogy bármilyen rendszert kemény munkával a hozzáértők ki tudnak pofozni bárminek a kiszolgálására. Az egyik olyan mint a másik, csak pénz és elhatározás kérdése. Viszont az ciki, hogy a jóval kevesebb embert dolgoztató Symbian a közvélemény számára érdekesebbet tud nyújtani jóval a leírás után. Jelen formájában a halott életképesebb is tud lenni. Talán mert tudják mindjárt vége és többről szól jelenleg, mint a felülröl jött hozzá nem értő vezetők utasítása.

    "miből lenne gempa"

    Telefon értékesítésből! 0 portfólió a riválisokhoz képest és 0 gyorsaság. Én is egy vásárló lennék, de nem vagyok még jelenleg. Az az érzésem, hogy nem kellek.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák