Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    válasz Syl #8 üzenetére

    A cikk (és az eredeti) szerint a CEO nem új arc. Előtte a mostani CEO egy egyszemélyes hadseregként csinálta az appot, majd szépen át lett delegálva minden egy 30 fős csapat számára. És ebben az átalakulásban a WhatsAppos ember már 2018 óta részt vesz. Most is csak ideiglenesen ő a CEO, egyébként inkább egyfajta védangyala a Signalnak. A Whatsapptól pont a félresikerült monetizáció miatt távozott, és feltételezések szerint annyira kőgazdag, hogy szerintem nem egy non-profit szervezet tönkretételével akar megélhetést csinálni magának.

    A mostani CEO szimplán csak úgy érzi, hogy eddig tudta lelkiismeretesen ellátni a dolgát, már rég nem ezzel akar foglalkozni. Különösen, hogy az eredeti ötlet már megvalósult, most már a fenntarthatóságra koncentrálnak. És őt ez valószínűleg már nem annyira érdekli - legalábbis nem CEO-szinten.

    Nekem ez a benyomásom, miután végigolvastam a signal.org fórumának ezzel foglalkozó threadjét.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák