Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz noisia #5 üzenetére

    +1
    Így van! Erre a rohadt cikkre csak azért kattintottam mert ...

  • fateless

    veterán

    válasz noisia #17 üzenetére

    Igen, elolvastam.
    A 6,47" P30 pro a kezemben 73,4mm széles csupán, ami számomra már a keskenyebb készülékek között van, amit épp átérek. Igen, 3,5mm-rel szélesebb, mint a 10e, ami érezhető, egyeseknek már lehet nagy, és a vivo s10e még ennél is kicsit szélesebb, mert 74,2-es. Ugyanakkor az ilyen hardverrel szerelt, de nem csúcskészülékek, hanem középkategóriások (ami az S10e szintjén vannak) még mindig 76-77mm-esek, ami nekem már nem egykezes, míg a P30 pro még az.
    Sajnálom, hogy nem a 70mm-es szintbe fért bele a vivo készüléke, és igen, ideálisabb lenne, ha ott lenne méretben. De még mindig ez egy kisebb "test" az árkategóriában, amit még szívesebben fognak a kezükbe az emberek. Mikor megkérdez valaki, megfogja a P30 pro-t, azt mondja, ez még elmenne. Aztán amikor megnézzük, milyen készülékek vannak, és jön egy 76mm-es készülék a kezébe, akkor azt mondja, hogy hiába csak 3-4 mm-rel szélesebb, ezt már nem tudja úgy fogni, mint a P30 Pro-t.
    Nem olyan kicsit ez sem, mint kellene neki, de most már a Realme 8 mellett lesz legalább egy másik készülék is, ami emészthető árú, és azért 74mm körüli késüzléket dobjon piacra, és talán - ismétlem talán - eljutnak a 70mm alá is (mint a Samsung s10e)
    Meglepő, hogy akár 1-2mm is mekkora különbséget jelent.

    Értem a korábbi felháborodásotokat, hogy nem S10e méret, és ezen kiakadtatok, de én akkor is örülök neki, hogy már legalább 74mm-nél tartunk, és nem 77-nél...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák