Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz jeni #14 üzenetére

    Én a jelenlegi helyzetről írtam le a véleményem, ezt fontos leszögezni, amit hiányoltam a cikkből is, mert ez a TÉNYEK jelenleg. Az hogy mi következik, se te, se én nem tudjuk.

    Amit írtál az alkatrészekkel kapcsolatban, az még fikciónak is vad, mivel mind a MediaTek, a Qualcomm, és a Samsung is amerikai szabadalmakkal dolgozik, NEM gyárthatnak nekik chip-et, nincs mit megkerülnie velük a Hujwinak. Kínai belpiacos fejlesztőként egyedül a SMIC-re támaszkodhatnának, de ők nagy mennyiségben 14nm-es gyártástechnológián képesek chip-et gyártani minőségben, az pedig pld a 2015-os iPhone 6s technológiai szintje, tehát jócskán elavult.

    A szoftverekkel kapcsolatban az hogy mit ígér a Huawei, és mit nyúlt, az kéz különböuő dolog szerintem. ( De nem hallottam egyébként semmilyen ígéretet ezzel kapcsolatban tőlük, te igen? ) Az én felvetésem inkább arra irányult, hogy ők 2 fő rendszerverzió frissítésben gondolkodnak a csúcs termékeik esetében is, ergo fogalmam sincs, hogy mi van pld a 2019-ben kiadott P30 Pro tavalyi frissítésével "new edition 2020" címén? 2020-tól számítandó a 2 év ezekre a modellekre? Vagy 2019-tól? Illetve ha most 3 éves garancia jár itthon a 250K feletti termékekte, az nem néz ki kicsit bután hogy a P40 Pro szoftvetes garanciája bőven a készülék fizikai garanciájának lejárta előtt meg fog szűnni? Igazából az érdekelt volna még, amire csak tippelni lehet. Alkatrész utánpótlás híján mi fog történni a szervízre szoruló eszközökkel ha elromlik a 3 éves gari idő belül egy most vásárolt modell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák