Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz <Adamsky> #23 üzenetére

    1. Jöhetsz az igényeiddel, de amennyivel többet fizetsz érte annyival messze nem jobb egy sokszorosába kerülő TWS-füles, főleg egy ilyen mobileszköz esetén a kockázatokat is figyelembe véve.
    2. +Röhöghetsz, mint egy idióta, csak gyk. ott kerül szar a palacsintába, hogy már előtte írtam, maradhattam volna a vezetékes megoldásnál gyk. nemcsak új USB-c-sel, hanem átalakítóval akár régi fülesnél is, DE másképp döntöttem - főként mert baromira nem vehettem volna más telefont, mert megvettem az utolsó kompakt méretű jó ár-érték arányút (fogalmam sincs mi lesz a következő), ami minden főbb igényemet kielégítette, kivéve ezt. És messze a telefon a prioritás a füleshez képest ;)

    3. Nem feltétlenül gond, ha az élet olyan helyzetbe hoz, hogy először nem tetszik, aztán kiderül, hogy sokkal jobb az új.
    4. Nem tudom hova vonatozol, de 3 óra körül a legolcsóbbak is tudnak egyhuzamban, de nekem például 1-2 óra után elegem lesz a folytonos audio élményből, és több akár olcsó TWS is tud 30 feletti órát ha a tartójával együtt számoljuk. Itthonra van egy két vezetékes laptophoz, nem azért mert jobb, hanem inkább kímélem a TWS-t, annyira nincs nagy különbség köztük.
    5. Természetes, hogy az elavultabb technológiájú kötöttebb vezetékes olcsóbb, nem is tudom annyira széleskörűen használni, ez a különbözet megéri.DE egy kielégítő minőségű élményen (és meglepetésemre ezt az egyik népszerű, de elég olcsó modell is hozta) túli túlköltés továbbra sem indokolt ;).

Új hozzászólás Aktív témák