Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

(#1) lesi20

lesi20
(újonc)

"Idén"

Nem jövőre? Idén már volt CES. :P

(#2) zozzo72 válasza lesi20 (#1) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Hogy mondod?

(#3) kazsmerlaca

kazsmerlaca
(fanatikus tag)

SONY??? Röhögnöm kell :DD

Intel i7, Corsair Hydro Series™ H115i vízhűtés, 32gb Ram, 1T SSD :D - Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4/64GB BLUE - MIUI 10 Stable | Saját készítésű zene: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#4) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Szóljon már nekik valaki, hogy a CES jövőre lesz, nem idén oktoberben.
Bár a szilveszteri sütiket is lehet kapni már két hete a boltokba. És már van csokimikulas is. :DDD

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#5) doooo válasza zozzo72 (#2) üzenetére

doooo
(őstag)

:F

(#6) opr

opr
(PH! addikt)

5,7", HD+...
Mi ertelme van ennek?

En mar varom a kovetkezot, 17"-on, CGA felbontassal, 0,5mm vekonyan, 500mAh akkuval...

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) zozzo72 válasza opr (#6) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Teljesen jó képet ad.

Annyi, hogy nem retina.
:D

(#8) opr válasza zozzo72 (#7) üzenetére

opr
(PH! addikt)

Igazabol de, az, csak eleg messzirol kell nezni.

Ha mar minden masban lemasoljak az Apple-t, akkor miert ne lophatnak el a "You hold it wrong"-ot is? Annyi, hogy itt nem az ujjak helyzetere, hanem a kijelzo-szemtavolsagra kell erteni. 2-3 meter felett mar gyonyoru kepe van, nem kell itt idegeskedni keremszepen. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#9) zozzo72 válasza opr (#8) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Ha úgy veszed,néhány éve milyen kijelzők voltak alsókategóriában/belépőszinten...

Nos,ahhoz képest nagyon korrekt.
:))

(#10) opr válasza zozzo72 (#9) üzenetére

opr
(PH! addikt)

Haaaaat, ha meg azt vesszuk, hogy a htc desire hd 2010-ben 4,3"on mar HD kijelzovel jott, es azota eltelt 8 ev...
Ok, hogy az akkor az abszolut csucskategoria volt, de bakker, 8 ev... Es ez meg nem jelent meg, csak be lett jelentve. Egy olyan piacon, ahol az utobbi 5 evben kb fel evente uj csucsmodell van. Egy vagodeszka meretu telefon ne legyen mar HD+. :(

(#11) zozzo72 válasza opr (#10) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Jogos.
De arra még szerintem várni kell,hogy belépőszinten Full HD-t vegyünk.
:)

(#12) EclipseGT válasza opr (#10) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Addig örüljünk, amíg nem 300-ért adnak HD+-t.
Remélem ezt nem kezdik el lekoppintani. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) logitech1 válasza EclipseGT (#12) üzenetére

logitech1
(kvázi-tag)

Sony sose fogja elhagyni a nagy kávát.Vicc. :D

Ha rád írok ,legalább egy igennel vagy nemmel válaszolj.Köszi🌴 🌴 🌴 🖕🏿.🌴 🌴🔊🎧⏯📼👇( ͡°Ĺ̯ ͡° )☀️📖🍹🌴 🌴 🌴(つ ͡ꈍ ͜ʖ̫ ͡ꈍ )つ

(#14) opr válasza zozzo72 (#11) üzenetére

opr
(PH! addikt)

Nem kell annak fullHD-nak lennie, csak akkor ne legyen ketszaz coll. Ha HD+ kijelzo, azzal semmi gond nincs, legyen 4" koruli es kesz is, gyakorlatilag meg versenytarsa se lenne.

(#15) judas13 válasza logitech1 (#13) üzenetére

judas13
(PH! addikt)

Ezt akartam írni!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." iPhone 6s

(#16) zozzo72 válasza opr (#14) üzenetére

zozzo72
(fanatikus tag)

Most Sonynál maradva: két éve kijött az e5-tel mint legalsó ajánlat.Az úgye 5" Hd
Tavaly az L1 volt az alja 5,5"Hd
Idén L2 szintén az a képernyő méret azonos felbontás.
Most az L3 lesz az alsós.

Gyanítom ez alatt már nem jönnek semmivel.
Konklúzió: ?

(#17) Polarstar válasza opr (#14) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Rakat kínai szemetet lehet kapni akár 2,4" méretben is.
Csak semmi formában nem kerülnek ezek forgalomba erre - sem.
Szerintem a kereskedők örömére is.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#18) dpinyo válasza EclipseGT (#12) üzenetére

dpinyo
(lelkes újonc)

És az kicsit nagyobb kijelzőméretben produkálja az ennél kisebb felbontást. :D

(#19) DDA40X

DDA40X
(tag)

A kijelző felbontás nem az igazi. Viszont a külső szép. Ismét egy közép vagy alsó kategória, ami sokkal jobban néz ki mint a "csúcs".. Mert az borzalom..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.