Hi​rdetés

2018. február 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

Persze fixen kiáll... :U
Tuti forgatható lesz.

█ TEVO Tarantula alumínium alkatrész szett eladó (Dual Z) █ Turnigy 9X modullal együtt eladó █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

LE A BETÜREMKEDÉSSEL!

(#3) aelod

aelod
(PH! kedvence)

Miért kell egy hibás és nem jó koncepciójú megoldást majmolni?!

A forgatható kamerára a Gionee Elife E7 mini esztétikusabb megoldást talált már jóval korábban.

[ Szerkesztve ]

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#4) ViZion

ViZion
(PH! félisten)

fantasztikus ötlet... lentre kihajtható mikrofont is kérünk, oldalra meg legyenek sztereó hangszórók, a drágábbakon 5.1 esetleg... :K
röhej. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) mg1992mg

mg1992mg
(senior tag)

Szerencsétlen Bluboo-n jót nevettem, úgy néz ki, mint ami azt várja, hogy este melóból hazaérve felakasszam a fogasra lefekvés előtt.. :)

LG G5, Samsung Galaxy Tab A6 10.1

(#6) daninet

daninet
(PH! addikt)

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º> - https://trakt.tv/users/daninet

(#7) forgonati

forgonati
(őstag)

Szar ötlet egy szar "gyártó"-tól. Kuka.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#8) tothmaxy182 válasza daninet (#6) üzenetére

tothmaxy182
(őstag)

Ez a mobil a mai napig gyönyörű...

Minden szavam magánvélemény!

(#9) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

A Sharp hatalmas csalódás.
A kinai meg nettó szemét. :R

Eladó Citizen Promaster díszdobozos készlet extra elemekkel. Blackberry ID on BBM: 2BE08052

(#10) ROBOTER válasza tothmaxy182 (#8) üzenetére

ROBOTER
(PH! addikt)

Nagyon OFF: Annak idején vodánál kiszórták 19.900 Ft-ért a teljes maradék készletet, függetlenül, de csak egy üzletben lehetett vásárolni (talán MOM park). Gyorsan vettem kettőt (egyet magamnak), évekig azzal mobilneteztem (GPRS). Tényleg nagyon szép kis telefon volt, és BT-n a net 2.,3 mp alatt épült fel.

(#11) roli543 válasza ROBOTER (#10) üzenetére

roli543
(senior tag)

Nekem t310 volt csatolható kamerával. Imádtam

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#12) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

LOL, ez nagyon gagyi.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vas: pici.tk/e

(#13) Fryskitt

Fryskitt
(őstag)

Na, a kiálló megoldás az ultra gáz. Szerintem. :Y :W

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#14) Bossyy válasza tothmaxy182 (#8) üzenetére

Bossyy
(kvázi-tag)

Nekem a mai napig meg van (mint minden korábbi telefonom), bekapcsolom és működik. Extrákkal.......Görcsölnek a gyártók a moduláris telefonon ötletén....már tizensok éve volt olyan :-)

[ Szerkesztve ]

(#15) b. válasza Bossyy (#14) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Ez nem semmi. egyébként tényleg nagyon jól néz ki. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#16) Yodafon

Yodafon
(fanatikus tag)

Meg lehetne oldani a beturemkedes nelkuli verziot olyan kameraval amit ki lehet huzni a tetejen mint a sim talcat.

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#17) 8 válasza Sebhelyes (#2) üzenetére

8
(senior tag)

Éljen a betüremkedés!

(#18) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

Bluboo no komment. Ezek a Sharp mobilok egyébként hol fogynak jó, hogy megéri ezért a Sharpnak fennatrtani egy mobilos részleget? Még Japánba se tudom elképzelni, hogy ha valaki hazait akar akkor ne Sonyt vegyen.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#19) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Szegény Bluboo ha másol szidják,ha kitalál valami újat akkor is. Amúgy nem kell pfujolni biztosan nem úgy fog kinézni mint a képen. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#20) tothmaxy182 válasza Bossyy (#14) üzenetére

tothmaxy182
(őstag)

Ahh, régen milyen dizájnokat tudtak csinálni. Még volt hely a telefonokon hogy a gyártók önmegvalósítsanak. :) Most elöl kijelző, hátul semmi... Ez van.
Valamiért Sonyericsson T68 mindig is a szívem csücske volt. Talán azért mert amikor gyerekkoromban elkezdtem érdeklődni a telefonok iránt, akkor épp ez volt a csúcs! Odáig vagyok a formájáért, milyen szépek a billentyűi, stb... :) Vigyázz rá nagyon!

Minden szavam magánvélemény!

(#21) Csapo83 válasza GeryFlash (#18) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

Nem kell félteni a Sharp-ot. Az ázsia piac és főleg a japán piac nagyon más. Nézz meg pár belpiacos japán telót, ott nem félbek kisérletezni...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#22) Bossyy válasza tothmaxy182 (#20) üzenetére

Bossyy
(kvázi-tag)

Igen, anno ez volt a high-end csúcs :-) Talán az első színes kijelzős megvehető teló Európában. Én az egész Ericssont nagyon sajnáltam, mikor felolvadtak a Sony fúzióban. A T10 / 20 / 65 / 68 / 520 mind nagyon szép volt és még lehetne sorolni. Én is sajnálom kissé, hogy már sehol az egyéniség, de a nagy érintőkijelzők korában marad a téglalap forma, ez van :-(

[ Szerkesztve ]

(#23) Csapo83 válasza Bossyy (#22) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

Ha jól emlékszem akkor a Siemens S10 volt az első színes kijelzős mobil de a S-E-nek volt először kamerája. Hú de rég volt már....

(#24) moleculez válasza Bossyy (#22) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Ami számomra sci-fi volt az a 7650. Nem akartam elhinni, hogy ilyen már van.
Amik nagyom tetszettek nekem, inkább a későbbi vasak: e72, n95 8GB, e7. De régen olyan nyakatekert dizájnok voltak, higy hihetetlen. Pl 3650-körbe bill.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne..." Insta: @abusalempictures

(#25) judas13 válasza Yodafon (#16) üzenetére

judas13
(őstag)

Az Oppo forgatható módszere vagy ez is itt lenne már.

..........

Csapo83

Sharp J-SH04 volt az első. Előtte a Samsungnak is volt (SCH - V200)már de az még teljesen külön funkcionált a telótól.

[ Szerkesztve ]

(#26) ******

(tag)

szerintem elektromosan kifog jönni a készülékházból a kamera

(#27) Bossyy válasza moleculez (#24) üzenetére

Bossyy
(kvázi-tag)

Mindhárom általad leírt telefon volt nekem, meg is vannak, még mindig műkődőképes formában. Voltak egyéniségek bőven, nekem meg összegyűlt itthon néhány vas az évek alatt :-)
Bocs, az off témáért!

[ Szerkesztve ]

(#28) Csapo83 válasza judas13 (#25) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

Visszagondolva igazad lehet...

Ez az Oppo koncepció pedig tetszik és szerintem praktikus is.

(#29) judas13 válasza Csapo83 (#28) üzenetére

judas13
(őstag)

Szerintem is jó az ötlet. Kár, hogy egyáltalán nem terjedt el nem vették át vmiért.
De a Sony tényleg ott volt az elsők között nekem is volt egy a fenti típusból:)
(Csak azt sajnálom, h a vele készült képek eltűntek az idő forgatagában valamikor...)

[ Szerkesztve ]

(#30) Csapo83 válasza judas13 (#29) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

Ha most megjelenne egy ilyen telefon mint az Oppo akkor figyeld meg hány troll reppenne rá. Sajnos ennek a kávátlanítási mániának ez a vége. Egy divat irány miatt szenved csorbát a funkcionalitás és nem először....

(#31) Matada2.3 válasza judas13 (#25) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Ez még a jobbik megoldás..

Finn the human

(#32) san01

san01
(őstag)

Nem tudom, hogy miért kell most mindenkinek átvenni ezt a betüremkedés marhaságot csak azért, mert az apple megcsinálta, attól még ocsmány.

HTC 10!

(#33) roli543 válasza san01 (#32) üzenetére

roli543
(senior tag)

Igazából az Essential Phone volt az első, de valóban az Applet másolja boldog, boldogtalan... kevés egyedi gyártó maradt :(

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#34) judas13 válasza Matada2.3 (#31) üzenetére

judas13
(őstag)

Erre a kollekcióra nem is emlékeztem!

.......

Csapo83

Pontosan. Volt a pixel háború, majd a vékonyítás...most éljük át a kávátalanítás dicső korszakát.
Mi lesz a következő?

[ Szerkesztve ]

(#35) judas13

judas13
(őstag)

Lehet, h itt is valami hátulról előre felhajthatós megoldás jöhet:

(#36) Fryskitt válasza Bossyy (#27) üzenetére

Fryskitt
(őstag)

Egy mobilos történeti kiállításra gyúrsz? :C Mondjuk egy retro cikket összedobhatnál, én biztos szívesen olvasnám. :K

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#37) Mr.Silkó válasza Sebhelyes (#2) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Be a letüremkedéssel! :DD

;]

Eladó Gear VR 2017. Érdeklődni privátban. Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/tag/mr_silko

(#38) mg1992mg válasza judas13 (#35) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

Ez így még nem is néz ki olyan vészesen.

LG G5, Samsung Galaxy Tab A6 10.1

(#39) judas13 válasza mg1992mg (#38) üzenetére

judas13
(őstag)

Várjuk ki élőben de szerintem sem rossz.

(#40) moleculez válasza Fryskitt (#36) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Jaaa, elnosztalgiáznánk!

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne..." Insta: @abusalempictures

(#41) Bossyy válasza moleculez (#40) üzenetére

Bossyy
(kvázi-tag)

Már magam is gondoltam rá, hogy megosztom leírással, képekkel valamilyen fórumon a telókat azok közt akiket érdekelnek.Kb. 70-80 készülék gyűlt össze, 2000 óta. Mind működőképes.

[ Szerkesztve ]

(#42) Integrale válasza roli543 (#33) üzenetére

Integrale
(PH! addikt)

Sharp Aquos S2 is hamarabb volt piacon (raadasul a hatlap nagyon megihlette az Apple-t is), nem is ertem, hogy a cikkben miert ugy irjak, hogy a Sharp veszi kolcson a beturemkedes otletet az Appletol.

[ Szerkesztve ]

"Valamikor volt a tett, abból lett a gyűlölet, ebből pedig szeretet s a világnak vége lett."

(#43) kchris78

kchris78
(őstag)

ezekben az idokben volt egyediseg meg a telefonokban. es szoftveres oldalon is. nem mindegyik az egyendroidot tolta.... de nekem az egesz ezzel kezdodott: iskolas koromban ezt akartam!
https://www.youtube.com/watch?v=m8DAECbGGnU

E90-em viszont mar volt!!! Sajnos en nem tudtam megtartani oket mert a kovetkezo vasarlasba muszaj voltam befektetni mindig a regi keszuleket pedig most tobb tucat ilyen okostelefon lenne Symbiantol kezdve PocketPCn at a mai modellekig...

[ Szerkesztve ]

(#44) atike

atike
(PH! nagyúr)

Lehet velem van a baj de én annyira jól megvagyok (és meglennék) mindenféle be- és kitüremkedés nélkül a telefonomon... :U

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#45) daninet válasza atike (#44) üzenetére

daninet
(PH! addikt)

te nagyon 2016 vagy :DDD

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º> - https://trakt.tv/users/daninet

(#46) atike válasza daninet (#45) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Háááát ha ezt jelenti, hogy egyik megoldástól sem fogott el a must-have érzés, akkor legyen... :DDD

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#47) judas13 válasza Bossyy (#41) üzenetére

judas13
(őstag)

Atyaég!!!!
Ennyi telefon!? És működnek.
Tényleg meg kéne osztanod valamikor.

.........

#35 képre visszatérve, kíváncsi leszek majd hogyan is lehet felpattintani úgymond a kamerát, h ne legyen a lencse összetapizva.És a mechanika hogy bírja a strapát.

[ Szerkesztve ]

(#48) Fall-N

Fall-N
(őstag)

Érdekes módon a Xiaomi meg tudta oldani a Mix 2-nél kivágás nélkül a hangszórót és a szenzorokat.

(#49) judas13 válasza Fall-N (#48) üzenetére

judas13
(őstag)

Alul a káva meghagyásával..
De inkább 100x az a módszer mint ez a fostalicska betüremkedés amit sanszos, hogy orrba szájba vesznek is át a no name vagy nagy gyártók egymásra rálicitálván a mielőbbi megjelenítés terén. Gyomrom forog ettől.

(#50) Thryash

Thryash
(tag)

Hát nem tudok, nekem valahogy egyik sem jön be így annyira.

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.