Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

(#1) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Helyes!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) anony.name1

anony.name1
(kvázi-tag)

Nagyon jól teszik, hogy még az 520-ra is kiadják. Így már lehet az lesz a következő teló.

Redmi Note 4 (mido) - Samsung S5K3L8 sensor

(#3) Tim82

Tim82
(PH! nagyúr)

Glance Screen nem lesz Lumia 520-ra, Data Sense pedig csak ott fog működni, ahol ezt a mobilszolgáltató is támogatja (Magyarországon jó eséllyel egyik szolgáltató sem).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - http://hardverapro.hu/tag/tim82.html

(#4) blackrulz

blackrulz
(PH! nagyúr)

nem úgy volt hogy a 620-ban nincs meg a hw ami a rádióhoz kell? isten ments hogy reklamáljak vagy ilyesmi, mert hiányzik nekem rendesen, ha mégis megvan akkor viszont részemről öröm és boldogság

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#5) peestee83

peestee83
(fanatikus tag)

Jó úton halad a Nokia (a Microsofttal karöltve)
Egyre erősödik bennem az az elhatározás, hogy a következő telefon Nokia lesz...
A régieket szerettem is :)

Xiaomi RedmiNote3 --> Xiaomi Redmi Note 5, Xiaomi Power Bank 10.400, Xiaomi MiBand 1S, Xiaomi Mi Hybrid Pro HD, Xiaomi BRE01JY Dual Drivers In-ear Earphone

(#6) r3dsnake

r3dsnake
(PH! nagyúr)

Jó látni, hogy az 520 is amberbarát.

Elnézést. :DDD

(#7) petipetya

petipetya
(PH! nagyúr)

A here csomagot egy zacskóban kapják meg a tulajok?

(#8) Tim82 válasza r3dsnake (#6) üzenetére

Tim82
(PH! nagyúr)

Lehetett tudni, hogy meg fogja kapni, érdekes lenne, ha az eddigi legnagyobb számban eladott WP8-as Lumia nem kapná meg.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - http://hardverapro.hu/tag/tim82.html

(#9) Воланд válasza blackrulz (#4) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) crey válasza petipetya (#7) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)

A következő egyén, aki ezt a rettenetesen gyenge és elcsépelt HERE poént elsüti, automatikusan lefokozódik újonccá és beállítjuk neki a sárga gyíkarcot avatarnak :P ;] ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11) adio

adio
(kvázi-tag)

Ennek is át kell futnia gondolom a szolgáltatók kezén első körben? Mert akkor remélem a Telenor csipkedi magát, 920-ról nagyon hiányzik a Glance Screen és a Smart Camerával is elszórakoznék. Azt már feltelepítettem, csak megszelelő frissítés hiányában nem indul el.

A fiút a férfitól csak a játékai ára különbözteti meg!

(#12) Gusztáv válasza Tim82 (#3) üzenetére

Gusztáv
(PH! addikt)

Az adattömörítés lehet, hogy nem fog működni, de a adatforgalom számláló igen. A Mobilarénás srácok által tesztelt 925-ön is működött.

Laci

(#13) match123

match123
(tag)

Valljátok be, hogy ezt az "alapokon nyugvó" kifejezést csak a nép hergelése miatt használjátok :)
Még egy HTC, samsung, stb készüléknél megértem hogy "android alapokon nyugvó", mert valóban az alapja az, aztán a gyártók szanaszét szedik. De egy nexus készüléknél nem android alapokon nyugszik, hanem az az android. A wp telóknál is az a WP, rendszer szinten semmit nem változtatnak a gyártók, max pár progit rádobnak.

Homályosítson fel valaki ha valamit rosszul látok.

(#14) Tim82 válasza Gusztáv (#12) üzenetére

Tim82
(PH! nagyúr)

Jogos, köszönöm a kiigazítást. :R

(#15) Kalamona1 válasza anony.name1 (#2) üzenetére

Kalamona1
(kvázi-tag)

Ez itt nem droid. Hogy azért mert valami nem kerül sokba ezért nem is kell vele sokat foglalkozni. Itt egységesen kapják a frissítéseket. Szerintem a 8.1 et és a hozzá tartozó frissítéseket minden kép. Lehet hogy utána lesz GB korlát hogy kell a minimum 1 gb de nem biztos. Bár remélem nem így lesz mintha valahol olvastam volna hogy a MS 3 évig garantálja a frissítéseket a gépekhez.

Mindentől féltjük azt, akit szeretünk, mert végső értelemben talán a halálra vagyunk féltékenyek. (Márai Sándor)

(#16) helixP válasza crey (#10) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

:R

(#17) Воланд válasza Kalamona1 (#15) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) r3dsnake válasza Tim82 (#8) üzenetére

r3dsnake
(PH! nagyúr)

A szóvicc volt a lényeg. :((

(#19) BiP válasza Воланд (#9) üzenetére

BiP
(PH! nagyúr)

Ettől még jogos az alapfelvetés, hogy a hírben pontatlan a megfogalmazás, hiszen a 620 nem fog FM rádiót kapni a frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#20) nicu71 válasza match123 (#13) üzenetére

nicu71
(PH! addikt)

engem ennél jobban már csak a "durúzsoló processzorok "idegesítenek,ez is tipikus mobilarénás fordulat :D

egyébként mög ,nagyon várom ezt az embört,gyühetne mán.... :D bocs csajok..ez nagyon gyenge volt :B

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#21) Lall válasza Tim82 (#3) üzenetére

Lall
(PH! kedvence)

A Data Sense adatforgalom mérő része működik, csak a böngésző adattömörítéses részéhez kell a szolgáltatói támogatás.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#22) M5Norbi válasza r3dsnake (#6) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

Ez óriási volt :C

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#24) Partyface007

Partyface007
(őstag)

a nagy kérdés a mikor....

(#25) Tim82 válasza Lall (#21) üzenetére

Tim82
(PH! nagyúr)

[link]

(#31) Wa2x_

Wa2x_
(PH! kedvence)

Ez biztató a jövőre nézve is. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#34) gabber01

gabber01
(PH! addikt)

"...az adatkommunikáció optimizálását segítő Data Sense..."

Ilyen szó nem létezik... Optimalizálás annál inkább!

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#35) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Tetszik nekem ez a Glance screen. Örülök, hogy a Nokia foglalkozik a felhasználókkal, viszont a MS hozzáállása több, mint gusztustalan.

(#37) dreamdancer

dreamdancer
(őstag)

Az is megért volna egy nyúlfarknyi hírt, hogy a HTC-kre már múlt héten kitolták a GDR2-t. Tudom, hogy a WP meg a Nokia lassan egy és ugyanaz lesz, de mégis csak...

Nem a lényeg a fontos.

(#39) Tyrel

Tyrel
(őstag)

"...a vibráló jelzés és éjszakai mód állapotát jelző Glance Screen."

Van olyan hogy éjszakai mód? Oszt' hová a francba dugták el? ...mert velem még ugyan nem jött szembe... :F

(#40) #59070464 válasza Tim82 (#3) üzenetére

(törölt tag)

Ezt milyen forrásból tudod? Glance Screen és a Data Sense is érdekel. A korábbi örömömet csorbította a postod. :) MOD: Data Sense kérdés sztornó, egy következő postokban megválaszolt javítás végett. De a Glance Screen érdekes maradt továbbra is, hogy fog-e működni itthon. :U

(#10) crey: :D

[ Szerkesztve ]

(#41) Zedz

Zedz
(PH! addikt)

1. 620-ban nem lesz FM rádió, hardveres okokra hivatkozva. :(((
2. Örülnék, ha a folyamatos rezgést végre meg tudnák oldani, mert pl. egy buliban nem feltétlen hallom a hangszórót, míg a rezgést azért nagyobb eséllyel érzem meg. :U
3. Minden más oké, így tovább! :DD

(#42) chipesz válasza match123 (#13) üzenetére

chipesz
(őstag)

Ettől az "alapokon nyugvó" kifejezéstől én is a falra mászok. :))

Nokia 7 Plus

(#43) Partyface007 válasza Ádám16 (#35) üzenetére

Partyface007
(őstag)

hát ha a HTC-ken már kint van akkor talán nem MS ül rajta... de lehet tévedek

(#44) Воланд válasza Tyrel (#39) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

repulo mod

(#46) Tyrel válasza Воланд (#44) üzenetére

Tyrel
(őstag)

áh, kösz... de ennek a két kifejezésnek az összekeverése szerintem tök indokolatlan:
repülő mód = minden hálózati forgalmat letilt hogy ne zuhanjatok bele az Atlanti óceánba.
éjszakai mód = felőlem aztán lehet akármilyen forgalom is, de ha meg mer nyikkanni a teló (és nem hagy aludni) akkor szétverem.

Egy ilyen full-néma és időzítéssel kapcsolható éjszakai mód szerintem nagyon hiányzik a WP8-ból... Lefejleszteni meg lenne kemény 2 óra, szóval nem értem miért nincs... :W

(#47) BobTail válasza Tyrel (#39) üzenetére

BobTail
(őstag)

beállítások -> kijelző + érintés -> gyorsnézet (swipe jobbra kettőt):

Ettől piros lesz a megadott időpontban az óra, nem szürke.

[ Szerkesztve ]

Microsoft Lumia Ambassador | Nokia N9 / 808 PureView / Lumia 925 / Lumia 1020 / Lumia 1520 / Lumia 930 / Lumia 950 | http://www.flickr.com/detkodave/sets

(#48) Ádám16 válasza Partyface007 (#43) üzenetére

Ádám16
(őstag)

Nem is arra gondoltam, hogy ül rajta, nézd meg, miket tartalmaz ez az MS féle GDR2... :N

(#49) Partyface007 válasza Ádám16 (#48) üzenetére

Partyface007
(őstag)

van hová fejlődniük az tény...

(#50) dreamdancer válasza BobTail (#47) üzenetére

dreamdancer
(őstag)

Ezt nem értem. Nálam a Beállítások alatt csak két képernyő van, Rendszer és Alkalmazások. Gyorsnézet egy szál se. Vagy ez Nokia-sajátosság, nem WP8?

Nem a lényeg a fontos.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.