Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • strogov

    senior tag

    Persze meg 640k mindenre elég. A földfelszíni sugárzás sokkal erőforrás barátabb mint a streaming. Amikor amcsiknál redneck-nek áramot se tudnak kivinni nemhogy netet akkor elég merész kijelentés, hogy eltűnik a tv. Lineáris adást már most sem a művel városi réteg néz. Ennek megfelelőek a műsorok is. Biztos, hogy a több tízezer csatornából több ezer meg fog szűnni. Csak a disney több mint 100 csatorna szanálását jelentette be nemrég. De ez nem jelenti, hogy maga a lineáris adás megszűnik. Csak szűkül a lehetőség, és jelentéktelenedik a techológia.

    100 éve a nyomtatott sajtó volt a legfontosabb média. 70 éve a rádió, és még 20 éve is a tv. Minden elmúlik. Most jön az a fázis, hogy az eredetileg reklámmentes piacot milyen módon lehetne befolyásolásra használni, mert az nem járja, hogy mindenféle agymosás nélkül teljenek az esték. Aki streaming-et néz a végén még teljesen kiesik a profilozásból.

  • strogov

    senior tag

    válasz BaJaZo #38 üzenetére

    "Szövegértelmezési problémád van..."

    Legalább a cikk első mondatát olvasnád el. Különösen az "és hasonló" kitételre.

    "Azt irtam, aki csak sorozatot, filmeket néz annak sivár lehet az élete. Esteleg rosszul tudom,ezeken kivül van más is Netflix és társain?"

    Igen, rosszul tudod. Netflix-en vannak dokumentum filmek, talk show-k, stand-up-ok, reality-k. Ráadásul rohadt sok van, úgyhogy nehéz nem észrevenni, hogy vannak.
    Más streaming szolgáltatásokon pedig sport közvetítések vannak. Ezek vagy speciálisak mint pl. a FIFA+, vagy általánosak mint pl. az ESPN+.

    Szerintem annak sivár az élete akinek a tv, vagy streaming definiálja az életét. Teljesen mindegy, hogy mit néz. Normális ember nem innen tudja meg a híreket, nem innen szerzi a tudását, nem ez jelenti a szórakozást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák