Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    U12+ra szavaztam. Részletesség, színhűség terén teljesen rendben van (RAWban pláne), őt követi a Pixel (mondhatom fej-fej mellett a HTC-vel) és a top 3-ban ott van nálam a P20Pro is. A többiek kullognak szépen a trió után.
    A legjobban az LG-t sajnálom, mert a G4 óta igencsak lejtmenetben vannak képalkotás terén is, viszont a széleslátó kamerának tervezetét az összes gyártó átvehetné, számomra az sokkal hasznosabb, mint a telekamera, bár vannak szituációk mikor az is nélkülözhetetlen.
    A Samsung esetében pedig azért drukkolok, mert övéké a leggyorsabb fókuszálású kamera, de pont emiatt alkot olyan képet amilyet. Jó lenne ha átírnák a szoftverüket, mert az S7 tesók óta még erősebben jelen van a túlélesítés és szaturálás (csak a neonzöldet emeljem ki leginkább) ás ez az egész keveredik valamiféle mosottsággal is, valamint nevetséges, hogy még mindig nem képes 10 másodpercnél hosszabb záridőre, holott, már a középkategória is a dupláját tudja más gyártók részéről.
    A többi gyártót nem követem nyomon, így azokat nem is véleményezném.

    A tesztből 1 versenyzőt hiányoltam a már említett hiányzó melől: a Xiaomi Mi 8-cat. Tudom, hogy már ez a teszt is eléggé macera volt, de a Xiaomi is erős harcos e nagyok közt. Szerk: látom (#29) Bone123 már írta az okát, így bocsi

    Amúgy pedig tök jó lenne ha lenne egy olyan szuperkamerával felszerelt egyedi telefon, ami magában hordozza a Samsung gyors kamaeráját HTC/Pixel képminőséggel, HDR+-al, továbbá az Lg széleslátó képességét, és a P20pro zoomképességét tartalmazva és szoftveresen pedig a Huawei specialitásait mellékelnék (éjjeli mód, fényfestés). De jó kis álom :D

    Köszönet a tesztért, és gratulációm a kitartó munkáért!

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák