Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Az akkor se volt portugál, spanyol készülékek és most sem ;)
Bugos az alap, de ennyire? Amúgy pedig nem meglepő, hogy később jön, hiszen a béta tesztet is csak mostanság fogják elkezdeni a Z Play-re. ;)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) -- Moto Z2 Force -- 20 EUR Kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/zLziMh

(#2) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Valami általános gebasz van ezzel a 7.0-val , és a gyártóknál bukik ki a dolog, hogy a Google valamit nem jól csinált?

Én erre tudok hirtelen gyanakodni, mert tényleg sokadik gyártónál van már ez.

(#3) Shyciii válasza ghiottone (#1) üzenetére

Shyciii
(PH! addikt)

Én sem lepődöm meg. Volt Nexus 5X-em, és hát azon se volt problémamentes a 7-es. Ha azt nézem, hogy se nem lett gyorsabb, se nem lett takarékosabb a 6-oshoz képest, úgy még kiábrándítóbb volt a helyzet :)

(#4) sheratan válasza Graphics (#2) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Nem tudom, én több mint egy hónapja használom már, és semmi komoly baja nincs (CM és most LOS). Lehet, hogy valami olyat akarnak módosítani rajta, ami nem igazán sikerül rendesen.

(#5) artos

artos
(tag)

Nem értem. Moto Z-re már december elején megjelent, és már 3 frissítés is kijött.

(#6) twollah1976 válasza Shyciii (#3) üzenetére

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Egy uj operacios rendszer regi vason sose lesz gyors.
Lasd: Windows.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Shyciii válasza twollah1976 (#6) üzenetére

Shyciii
(PH! addikt)

Az Androidot a Windowshoz hasonlítani...
Ráadésul rengeteg ellenpélda van. Lollipop után nekem a Marshmallow megváltás volt sebességben.

[ Szerkesztve ]

(#8) csakany2001 válasza ghiottone (#1) üzenetére

csakany2001
(senior tag)

A 7.0 valóban nem volt az igazi,de 7.1.1 nagyon egyben van.Bug legalábbis nincs már nagyon.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. XZ1C

(#9) rlaci2

rlaci2
(őstag)

Párom 5X-én amióta fent van a 7.1 nagyon sűrűn előfordul,hogy totál szét fagy a rendszer,semmire nem reagál.Percek mire magához tér,vagy sikerül újraindítanom.Nincs tele minden szarral,alap felhasználó.

(#10) janeszgol válasza rlaci2 (#9) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Hm. Akkor kevés oda a 2 giga ram? Pont most mentek fel az árak. Összeesküvés?

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#11) syn7h37ic válasza Graphics (#2) üzenetére

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

Az a baj, hogy még a Google készülékein is bugos elég rendesen. Nem csoda, hogy az X-edik gyártó is visszavonja a frissítést. Oda jutott az android, hogy összetákolnak valamit, ami egyre nagyobb és nagyobb helyigényű, és egyre vacakabb is. De már demózzák az android8-at. inkább tennék helyre a bughalmaz nougat-ot.

(#12) rlaci2 válasza janeszgol (#10) üzenetére

rlaci2
(őstag)

Nem tudom.Mostanában nem olvasgattam a nexus topicot,hogy másnál is előfordul vagy csak nálunk.Sosem fogom megérteni,hogy miért nem lehetett 3gb-t bele rakni.Mármint milyen árakra gondolsz?

(#11) syn7h37ic Ez azért nem teljesen igaz.Két hónapja használom az XL-t.Az én felhasználói szokásaim mellett(ami igen sokrétű),makulátlanul működik a nougát.

[ Szerkesztve ]

(#13) csakany2001 válasza rlaci2 (#12) üzenetére

csakany2001
(senior tag)

A RAM árak mentek fel,9K volt tavaly 8GB RAM most pedig a duplája.Ez betudható a Note 7 visszahívásának is.3GB RAM-t pedig a G4 miatt nem tettek bele illetve a 6P miatt se mert nem vette volna senki ezeket.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. XZ1C

(#14) rlaci2 válasza csakany2001 (#13) üzenetére

rlaci2
(őstag)

Azért kellett volna azokba 4gb-t tenni.

(#15) Decske válasza twollah1976 (#6) üzenetére

Decske
(tag)

Ez baromság. Ha ssd van és/vagy bőséges a memória akkor mindegyik windows ugyan olyan gyors. Amúgy meg win10-nél a nagy verziók között igen is érezhető a gyorsulás az újabbak felé.

Nokia Lumia 620 -> Lumia 735 -> Lumia 930 -> Microsoft Lumia 950XL + Huawei Mate 9, Lenovo G580, Microsoft Surface Go, iPad mini 3

(#16) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Valaki le tudja írni mik ezek a problémák, amik alapján egyből visszavonják a frissítéseket? Sehol se olvastam részletes hibajelentést vagy egyebet..

Finn the human --> S8

(#17) enginev3.0 válasza Matada2.3 (#16) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Senki sem tudja

S7 Edge is erősen megállt frissítésben

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.