Hirdetés

2018. szeptember 22., szombat

Gyorskeresés

(#1) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Egész szép lett. Mondjuk nekem a szögletesebb gomb is tetszett, csak túl nagyok a kávák.

The human ear can only hear 15 FPS, or about 10 megapixels of audio.

(#2) proradeon

proradeon
(őstag)

Tucatdizájn. :F Köszönjük Lenovo.

Omlette Du Fromage

(#3) MrPetya19

MrPetya19
(PH! addikt)

Azért megnézném az emberek fejét egy vakus szelfi után ;]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4) Matada2.3 válasza sheratan (#1) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Addig nem is lesznek kisebbek kb. amíg megy a Mods szabvány. Engem a hátlap jobban érdekel, meg a szélesség jó lenne valami 3500 vagy nagyobb aksi.

Finn the human

(#5) nico9519 válasza Matada2.3 (#4) üzenetére

nico9519
(lelkes újonc)

Ha jól tudom csak a Z sorozat használja a modokat, mégis ugyanolyan elcseszett dizájnja van a többi Moto-nak is.

(#6) GeryFlash válasza Matada2.3 (#4) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Állítólag lecsökkentették 3000-esre, mondván hogy a 626 úgyis takarékosabb mint a 625...

Több mindent, kevesebb semmit!

(#7) sheratan válasza Matada2.3 (#4) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

A Z sorozat nem is lesz kisebb -> nagyobb kijelzőt bele. Én mondjuk most az új X-re vagyok ráizgulva, 5,2", nagy akksi, SD660, és hasonló jóságok.

(#8) Duliee válasza proradeon (#2) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Tucatdesign biztos nem lesz, mivel a Moto Mods miatt ezt a kulsot követik.

Nézd még körbe picit.

De rajzolj egy mobilt elotte

@nico9519: A szó, amit keresel egységes formatervezés. A külső még elég szubjektív, már ha ismered ezt a fogalmat.

[ Szerkesztve ]

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#9) Swim Swim

Swim Swim
(újonc)

Ezzel alaposan mellé lőttek a Moto Z legnagyobb vonzereje mindig is az akksi volt.

(#10) Szabcsizz válasza Swim Swim (#9) üzenetére

Szabcsizz
(őstag)

A Moto Z vonzereje az akksi volt??Mikor?..

(#11) Somatom válasza Swim Swim (#9) üzenetére

Somatom
(PH! addikt)

A Z1 nem épp az akkuidejéről híres. A Z Play1 viszont sokáig bírja szuflával.

A Google olyan, mint a metró: "Lehetőségek állomás. Kérjük vigyázzanak, az ajtók záródnak! Az Android "P" következik."

(#12) Zitta válasza Somatom (#11) üzenetére

Zitta
(őstag)

Nálam simán hozta a Moto Z 4-5 sot-t, szóval hagyjuk a tesztben elhangzott 3 órás rémtörténeteket.

Egyébként meg vicc, hogy egy a mobil szférában jártas valaki leszarozza a Z akkut egy frissen kicsomagolt, 4-5 töltési ciklust sem megélt mobilnál és mindezt a kezdeti ismerkedési nyomkorászós időszakban!

Elképzelhető, hogy a tesztelő nem kapott egy borítékot is a teszt előtt.(?) :Y

[ Szerkesztve ]

Moto Z2 Force, Samsung Galaxy S6, Mazda RX8 231 LE, Moto X 2nd Gen 32GB, Sony Xperia Z3 Compact LTE Tablet, Moto 360 2nd Gen 46mm, Garmin Fénix 3HR, LG Prada K850, Motorola K1

(#13) sheratan válasza Zitta (#12) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

A tesztelő a saját tesztelési szokásai szerint használja az összes telefont, így az a mérvadó, hogy nála a többihez képest mit tud. Neked simán jön a 4-5 óra SoT. Nekem soha nemvolt 4 óra felett, sem az X Play, sem a ZUK Z2, pedig egyikben 3600, másikban 3500-as akksi van. Nem csak vásárlás után, de hetekkel, hónapokkal később sem. Ez teljesen használattól függ, nem pedig a borítéktól :U

(#14) Somatom válasza Zitta (#12) üzenetére

Somatom
(PH! addikt)

Ez általában a médiában fordítva szokott működni. Potenciális hírdető termékéről nem szabad túl rosszat írni.

A Google olyan, mint a metró: "Lehetőségek állomás. Kérjük vigyázzanak, az ajtók záródnak! Az Android "P" következik."

(#15) Matada2.3 válasza sheratan (#7) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Nekem is most az X az amin rajta tartom a szemem. :K Félek 150 fölé lesz árazva, ha kijön.

(#6) GeryFlash: Igen igen, a Playről én is ezt hallottam, de erősen érezhető lesz az az 500mAh, nem takarékozabb annyival a 626.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#16) Duliee válasza Matada2.3 (#15) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Semennyivel nem takarékosabb, csak pofozgatás a 626

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#17) Somatom válasza Matada2.3 (#15) üzenetére

Somatom
(PH! addikt)

Örülök, hogy nem vártam meg az új verziót. Ha a jacket is lehagyják róla, akkor totális visszalépés lesz a Play 1 -hez képest.

(#18) Matada2.3 válasza Somatom (#17) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Elvileg nemhogy lehagyják, de a Z2-re is visszakerül a jack! :K

(#16) Duliee: Akkor meg főleg..

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#19) Somatom válasza Matada2.3 (#18) üzenetére

Somatom
(PH! addikt)

Nekem már mind1, megvan a Play. :)
Igazából engem a HDMI out érdekelne. Mivel úgy tűnik, hogy a Storage Mod -ból nem lesz semmi, ezért úgy döntöttem, hogy megcsinálom magam (nem kevés programozói "hátszéllel"). :)

(#20) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

[link] Nem értem miért mindig ilyen otromba színben szivárognak ki a Moto-k :D

Finn the human

(#21) Zitta válasza Matada2.3 (#20) üzenetére

Zitta
(őstag)

Élőben amúgy nem olyan vészes - sőt. :K

Moto Z2 Force, Samsung Galaxy S6, Mazda RX8 231 LE, Moto X 2nd Gen 32GB, Sony Xperia Z3 Compact LTE Tablet, Moto 360 2nd Gen 46mm, Garmin Fénix 3HR, LG Prada K850, Motorola K1

(#22) sheratan válasza Matada2.3 (#20) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Kínában ezek a színek mennek :D Az Oppo már nem is ad ki más színben telefont... Talán még rózsaszínben...

(#23) Matada2.3 válasza sheratan (#22) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Kegyetlen néha már. Remélem a itt is elkezdődik az egyéb színek felfedezése, igaz a G5-nél már volt kék. :U

Finn the human

(#24) sheratan válasza Matada2.3 (#23) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Én elég sok színt szeretek telefonban amúgy. Lehet kék, piros, bordó, sárga, narancs, zöld, de az arany és a fehér az nagyon nem adja :N Illetve a rózsaszín sem, de azokon kívül kb bármi szép tud lenni. Az S8 lavender színe is nagyon tetszik például.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.