Keresés

Hirdetés

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz Noukoum #49 üzenetére

    Miért akadt be neked ennyire az Apple? :D Nem a te készüléked, megértettûk! Idén iPhone 12 Pro Maxot vettem, mert bízom a készülékben, és a köré êpített rendszerekben. Én szeretem az iOS-t, szeretek órával fizetni, szeretem a rendszer kényelmét, a szolgáltatàsok, app-ok általános minőségét, az UI designt, és az eszközkapcsolódásokat, amellett hogy nagyra tartom a folyamatos 2-3 heti rendszerfrissítést ( amibe a bug kurkászás mellett fícsörök és biztonsági patchek is vannak all in one ). Szeretem h viszonylag jól tartja az árát, ( jobban mint egy Xiaomi csúcsmobil ) a kinézetét, a garanciális lehetőségeit. ( Az Apple meghibásodás esetén általában cseréli a komplett készüléket, nem javítgatja. ) Ezek az előnyök azok, amiért sosem vennék Xiaomi csúcsmobil, az én szememben egy specifikációkkal kampányoló flextelefon harmatgyenge ökoszisztémával az almához képest, és a MIUI sem az androidok atomstabil mintapéldánya, valljuk be... Az éremnek mindig két oldala van, nem mindenki a GB RAM-ra, a megapixelekre, és a gyorstöltés ütemére indul be. Biztosan szuper a Mi széria, de az sem mindenkinek szól... Sőt, ha összevetjük a Mi Széria fogyását a létező összes alverziójával a csúcs iPhone-okkal, akkor hamar kiderül h nem vagyok ezzel egyedül. No offense, nem márkaháborút akartam generálni, azzal tele a padlás, és nagyon nagyon unalmas. Csak leírtam azt h milyen value-k azok, amik miatt valaki egy Mi telefon helyett meg mer venni egy iPhonet. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák