Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz feka0118 #28 üzenetére

    Te is feltűntél már nekem a Meizu 16th fórumban. Bár közvetlenül alig "kommunikáltunk", de ott is a nehéz felfogásoddal "emelkedtél" ki, meg azzal, hogy a Meizu márkahűséged (te írtad így) mellett, nagyon propagálod ott is a kínai ROM használatát. Pl. képes voltál feltenni csak kínai karatereket tartalmazó képernyőképet, ahol szöveges a lényegi információ! :D Abból a kínai ROM-ból, amit egyértelműen nem EU-s használatra szántak, hanem a "kemény diktatúraként" működő Kína saját állampolgárai számára! És ebben a jelenlegi állapot szerint igenis különbözik pl. a szintén kínai Huawei telefonjaitól, bármennyire is úgy próbálod beállítani (tények nélkül), mintha ugyanolyan veszélyt jelentene a használatuk!

    De az, hogy te állítasz be engem trollnak, elég kemény! Azért, mert hozzászoltam olyan telefonmodel fórumához, amivel nem rendelkezem? Akkor itt te is troll vagy, mert nincsen Meizu 17 5G-d, ami ennek a fórumnak a tárgya, mégis "beleszólsz". Igaz, hogy nincs Meizu 16th-m, de van a 16th közvetlen elődje, ráadásul ugyanazt a Flyme-t használja mindkettő, tehát a Flyme-ről igen is kompetens vagyok véleményt írni (itt is!) még akkor is, ha ezért letrollozol.

    Tény nélkül állítok dolgokat? Elég sok tény van abban, amit leírtam és van néhány következtetés is, valóban. Tény egyébként az, hogy a Meizu lemondva a Kínán kívüli piacokról nem fejleszti a Global Flyme-t, csak a kínait, ezzel kizárja magát az EU-n belüli hivatalos forgalmazásból. Nem! Ha rendelsz az Ebay-ről, vagy valamelyik kínai webáruházból egy Meizu-t, az nem számít hivatalos EU-n belüli forgalmazásnak. Az álatalad fontosnak tartott szlovák Eustock sem árul már Meizu telefonokat. Ez is tény!

    Márkafan vagy, ezzel nincs gond! Próbálod igazolni a márkahűségedet, ezzel sincs. Viszont az már problémás, hogy azért támadsz engem, mert én pedig megpróbálom felhívni a figyelmet arra, hogy a valóban kiemelkedő minőségű hardver mellett, mennyire gyenge a Meizu-k szoftvere. Jogos kritikával illetem a kedvenc márkád szoftveres oldalát? Bocsánat! :R Van ehhez jogom! Sokan (a többség) itt is egyetért a véleményemmel.

    A fentiekben újat nem nagyon írtam, csak a korábbiakból ismétlem magam. Mivel egy szövegértelmezésben és felfogásban nagyon gyenge, sértődős, de önérzetes Meizu rajongó vagy, nem is kívánok a jövőben veled vitát folytatni. Részemről lezártam veled a vitát! Ahhoz viszont igenis van jogom, hogy felhívjam pl. a témába vágó fórumokon a leendő potenciális vásárlók figyelmét arra, hogy mennyire megtévesztő taktikát követ a Meizu a telefonos szoftvereinek a frissítésekor. Gyengébbek kedvéért... megtéveszt és hazudozik! És a 16th-nál is volt olyan tulajdonos, akinek én nyitottam fel a szemét és döbbent rá, hogy a Meizu valóban ugyanazt az aljas játékot játsza el vele is (a 16th-n keresztül), amit már korábban többször is megjátszott.

    [ Szerkesztve ]

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Új hozzászólás Aktív témák