Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz lolal #1 üzenetére

    Nagyon, nagyon jó készülékeket csinálnak! Ezért nem érthető, hogy miért nem kapott nagyobb figyelmet a Meizu... DE

    ...tragikusan sz.r a szoftveres oldaluk és a support-juk. Én a Flyme-t (ez a Meizu GUI felületének neve) szeretem, de borzalmas a frissítésekhez való hozzáállásuk. Jellemző, hogy eleve elavult Androiddal adják ki a telefonjaikat és max 1 főverziót frissítenek. Ezen kívül pedig csak hazudozzák a frissítéseket. Nagy szenzációként előre bejelentik, hogy kiadnak egy új frissítést egy bizonyos időpontban, aztán az is többszörösen el van halasztva, majd a végén kiderül, hogy csak a Flyme-n piszkálgattak apróságokat, de semmi komoly, az Android verziót meg végképp nem érinti a frissítés. A csúcstelefonjaik nagy része is jellemzően azzal az Androiddal éri el az élete végét, ami akkor volt aktuális, amikor kiadták az adott készüléket.

    Ezenkívül a közelmúltban teljesen lemondtak a Global Flyme-ről, de korábban is nagyon mostohán kezelték a Global-t. Maradt a kínai Flyme (ami tud angolul a kínain kívül), jellemzően tele van kiírthatatlan "csirkelábakkal" és szerintem az új készülékeiket még az EU-ban sem értékesíthetik hivatalosan így.

    Tehát én úgy gondolom, hogy JOGOSAN nem kap nagyobb figyelmet a Meizu!

    [ Szerkesztve ]

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Új hozzászólás Aktív témák