Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz maláj #33 üzenetére

    Te bizony okos vagy ezt be kell látni. Mást se gondolunk olyankor, amikor valaki kijelenti, hogy "várja amíg a kártyáját visszaadják", hiszen innen jól látható, hogy hány kártyás fizetést láttál mostanában :D 10 éve nem vette ki a kezemből senki, csak amikor autót béreltem a svédeknél, azon túl meg lehet vitatkozni hogy egy érintés + pin a hosszabb, vagy várni Marikára aki remélhetőleg helyesen vissza tud adni 40k-ból ha 32428 huf volt a vége. Pl nálam mindig van kp is mert olyan még nem volt, hogy technikai okok miatt azt nem fogadják el épp, olyan viszont de, hogy az Obiban elszállt az áram amíg bent kolbászoltam, és nem tudták a terminálokat újraindítani. De reggel is 5 perc kellett amire a kisboltban elmagyaráztam hogy 200 huffal kevesebbet ad vissza, mi lett a megoldás? Akkor kátya, aztán felejstél el.

    Nem mellesleg nem mindenki ül otthon és elég a havi 300 amit ingyen ki tud venni a számlájáról, pl nekem külföldön is hatalmas megnyugvás, hogy akármi van hozzáférek a számlámhoz, volt hogy jól jött... Több ezer euróval utazni meg pl nekem nem épp megnyugtató érzés...

    Nem ennyire fekete meg fehér, főleg nem állítanám hogy a fizetés módja bármilyen kapcsolatban áll a felhasználó mentális képességével ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák