Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz DarthSun #24 üzenetére

    Nem próbáltam sajna, mert a legrégebbi lapom is tudja a 4x-es AGP-t szerintem. 2000 elejétől gyűjtök csak hardvereket úgy általában.

    Az enyém Point of View, amit meg aprón láttam, az Sparkle volt. Le is mentettem egyébként a képét. Vogonok szerint tudják a 2x-es AGP-t, illetve Wikipédián is volt róla szó, de persze nem ártana tesztelni. Engem mondjuk nem ez a 2x-es AGP támogatás érdekelt egyikben sem, hanem csak a hableány. Cserélnék is bárkivel szintén szuper állapotú másik 6600 GT-re, ami nem tudja a 2x-es AGP-t, de a hűtőjén van egy pikkelyes puncis. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Fenyő

    őstag

    válasz DarthSun #24 üzenetére

    Sőt 7600GT-ból is van universal agp-és, ami megy 2x-es lapban is, bár pont K6-x alatt csak Linux és Win 7 alatt (már nem is emlékszem melyik driverrel, de P5A-val 768mb rammal és K6-III+-al sikerült beizzítani még a 3Dmarkot is, bár elég gyászos eredményt hozott, ez lett volna a titkos fegyverem amit végül nem vetettem be :DDD ) használható csak, ott van használható driver hozzá, 9x, Xp alatt az 56.72-nél újabb drivreknek kell a cmov utasítás, ami hiányzik az ilyen p1 class procikból. BX-ben viszont gond nélkül megy, de abban szinte minden gond nélkül megy, szinte unalmasan problémamentes, ami az egyik fun factor a retrózásban, az ilyen lelke van platformokat pofozgatni, mint az SS7, ami nekem is az egyik szívem csücske, vagy pont most egy rev 1.1-es KT7A-t nyúzok, ami csak úgy megy Athlon Xp procival stabilan, ha cpu driving value-t 1-re, újabb vga-kal (GF6, Ati X1xxx) pedig ha az agp driving value manuálisan EA-ra állítom. :DDD

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák