Hirdetés

2018. október 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Szegény BB. A Priv nem kap több frissítést, a DTEK telefonok elvesztek a semmibe és az OS10 - en lassan már semmi nem fut pedig nagyon jó lenne.
Így elcseszni egy céget még akarva is nehéz lenne, lásd most jutott el az IPhone a gesztus vezérlésig ami már vagy 5 éve a Blackberry is tudott.

Biztos jó lesz az új telefon, de tuti elcseszik az HW - ár arányt.

[ Szerkesztve ]

(#2) pengwin válasza Crafter32 (#1) üzenetére

pengwin
(PH! addikt)

Ilyen hardverrel és Blackberry logóval én sajnos olyan 125-150 ezres árat vizionálok neki. Minimum. :(

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#3) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Minek erőlködnek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Polarstar válasza Plazmacucci (#3) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

A Blackberry nem is erőlködik. Csak tolja a szoftvereket.
Ez TCL gyártmány már.
Ami ugye alapvetően nem baj...
Csak újfent vérlázítóan drága lesz.

[ Szerkesztve ]

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#5) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Ha ez is annyi frissítést fog majd kapni a jövőben, mint a Priv, akkor kiadni sem érdemes szerintem..Mondom ezt úgy, hogy egyébként ezek az új fajta BB-k is tetszenek és régen is szimpatizáltam velük.

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#6) papeti01

papeti01
(senior tag)

Ma kezembe kerult egy keyone... vicces volt azzal a mozdulattal kezdeni, amivel a z10-et hasznaltam. Aztan ra kellett ebrednem, hogy ez mar nem os10. :(

#proudfather

(#7) MittuDomain_

MittuDomain_
(senior tag)

Ahogy prezentálták a Xifon-t, az jutott eszembe, hogy a BB OS10 sajnos túlságosan megelőzte a korát. Hasonló elvű gesztusfunkciók (pontosabban egy csomó tök uaz), csak sokkal erősebb alatta a vas. Még mindig sajnálom, hogy nem érte azt a kritikus tömeget, hogy megmaradjon a piacon; továbbra is a szívem csücske a Z10, és még most sem lassú. Csak nincs mögötte support, ez lett a halála.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8) jacis válasza Crafter32 (#1) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Azzal hogy Priv nem kapja meg azt a frissítést amit a korabeli telók már megkaptak vagy meg fognak az pontosan jól mutatja mennyire is érdemes BB-nek nevezett kínai vackokat venni. Anno a Passport-om imádtam. A mai napig BB10-es rendszert használnék ha a BB nem lett volna olyan töketlen amilyen.

LG V30

(#9) SlayerSub

SlayerSub
(tag)

Énis BB10et használok Passportal, imádom a gépet, de épp a napokban jutottam el arra a pontra, amikor egy e-bank frissités miatt használhatatlan letta k&h androidos app, hogy tököm tele... updatelni nem lehet, le kell szedni, igen ám de a rendszer nem törli teljesen hiába uninstallálod... igen tudom meglehet oldani, elolvastam crackberryn, de már nem vonz és nincs is időm két órát "hackelni" telot egy app miatt...

Amint lehet váltok KeyOne-ra...

(#10) #92673536

(törölt tag)

Ezt most miért?

(#11) batai15

batai15
(PH! félisten)

Ilyen jól megy a bbnek hogy ennyi telefont tolnak ki? Vagy csak próbálkoznak ?

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#12) #92673536 válasza batai15 (#11) üzenetére

(törölt tag)

Költői a kérdés?:D mert kétlem,hogy jól menne

(#13) batai15 válasza #92673536 (#12) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Igen az akart lenni :)

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#14) Polarstar válasza batai15 (#11) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Még egyszer: ez nem Blackberry gyártmány!
Csak a szoftver!
Blackberry szoftveres mobilt jelenleg a TCL, Putin Merak és az india Optiemus gyárt szerződések szerint.
Csak az Optiemus 10 millióra szerződött.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#15) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Ez nem lesz sikeres. Túl sok a superman. :(

(#16) Rickazoid

Rickazoid
(PH! addikt)

Ha már a teljes előlapra kijelzőt raknak, kaphatna oldalra kicsúszó billentyűzetet. Egy BlackBerry fizikai billentyűzet nélkül nem BlackBerry (lényegtelen ki gyártja, ha ezt a nevet kapja!). Bár az árán ez nem fog meglátszani, az biztos vetekszik majd a csúcskategóriával.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#17) Praetorianus válasza Polarstar (#14) üzenetére

Praetorianus
(senior tag)

Ahogy ezek állnak, szerintem az a 10millió készülék a következő öt évben összesen ha legördül az indiai szalagokról...

(#18) atike

atike
(PH! nagyúr)

Micsoda névválasztás.... :)

(#19) macskea

macskea
(őstag)

A BlackBerry szoftvertámogatására hivatkozva akarnak ezekből a telefonokból sokak és drágán eladni, meanwhile a Priv szoftvertámogatása a kezdetektől akadozott. Már a startnál is egy generáció lemaradásban volt, amit mostanra sikerült feltornászni kettőre. És ezek alapján kellene nekem pl KeyOne-t venni? Ne nevettessenek már. Három évig használtam BB10-et, annak jobb támogatása volt ennél. Köszönöm, Androidos BB nem kell, inkább maradjon meg a cég szép emléknek. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#20) Nyugis

Nyugis
(fanatikus tag)

Üdv

Ez a márka már évek óta haldoklik.
Nem is értem minek erőltetik.
Még a totál kinai csodafon szintjét sem éri el.
Már presztízs-szinten sincs jelen.
Mo.-n egyébként is rettentő pocsék volt a support -ja.
(Tudom mert nekem is volt de már hál istennek csak múlt idő! ).
Tehát mindent össze vetve nem túl sok pozitív emlék maradt fent róla!

(#21) .Szaki. válasza atike (#18) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Ők is sejtik a sorsát. :)

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#22) Coq

Coq
(fanatikus tag)

Én nagyon sajnálom, hogy ide jutottak. 2009 óta Blackberryt használok, az OS5-től kezdve (Bold 9700 volt az első készülékem, milyen szuper is volt az akkor !!). Jelenleg is egy OS10-es készülékem van. Mostanáig kitartottam, de mára már tényleg elképesztő mértékű a support hiánya, így biztos, hogy hamarosan váltani fogok.
Először természetesen a Priv jutott eszembe, a készülék minősége szerintem kiváló (ráadásul még Blackberry tervezésű, nem TCL), - erre most ott is kiderült, hogy nem kapja meg az így is :( egy éves lemaradást jelentő Nougat-frissítést.
Tény, hogy az OS10-hez képest még a hatos Android is nagy előrelépés az elérhető alkalmazások terén - de a tendencia eléggé szomorú, hogy ennyire magára hagyja a márka a rajongóit.

(#23) prolad

prolad
(őstag)

Hozzanak ki egyet 1:1es 5 hüvelykes kijezővel, Passport féle 3 aoros billentyűzettel,nagy akksival, meg valami korrekt hardverrel. Arra vevő lennék.

OP6

(#24) Polarstar válasza prolad (#23) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

:C :C :C
Én is! :D

(#25) Mercel

Mercel
(senior tag)

Bízzunk benne, hogy szép lassan átemelik az OS10 lehető legtöbb fícsőrét..
Vannak erre mutató jelek.
Mondjuk azt én sem értem, hogy miért nem a szinte mindenki által szeretett gesztusvezérlés átörökítésével kezdték..
(akár ki-be kapcsolható formában)

Marcel

(#26) Mercel

Mercel
(senior tag)

Legyen benne amoled panel ÉS RGB értesítő led meg egy jó nagy akkumulátor és megvárom míg emberi szintre csökken az ára.
De a Z30 után nekem ezek minimum kellenek.
(amit addig használok amíg csak lehet)

Marcel

(#27) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

"Mahieu tervei szerint a BlackBerry szolgáltatáskínálatával kombinálva ez lehet a kulcs, hogy a vásárlók a BlackBerry mellett döntsenek októberben, az iPhone és a Samsung kínálatával szemben."

Milyen kis aranyos, hogy még mindig egy lapra helyezi magukat a két góliáttal. :N

[ Szerkesztve ]

Apple iPad 6 (2018) garanciális számlával eladó!

(#28) Polarstar válasza Mr.Silkó (#27) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Kasszás Erzsi már foglalt. :D :D

(#29) Mr.Silkó válasza Polarstar (#28) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Nem is bánom, kéne a francnak az a behemót! :D

[ Szerkesztve ]

Apple iPad 6 (2018) garanciális számlával eladó!

(#30) Pot$imanu$

Pot$imanu$
(kvázi-tag)

Ez a telefon eddig hol volt? :U

[ Szerkesztve ]

Potsimanus

(#31) Barkin válasza jacis (#8) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

Azt azért ne felejtsd el, hogy a BB OS 10.3.3 már kinőtte a betegségeit. Rég volt már Passport-od, én most kezdtem a pályafutásom. :)

(#32) jacis válasza Barkin (#31) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Mikor jelent meg a 10.3.3? És mivel jobb mint a 10.3.2?

LG V30

(#33) Barkin válasza jacis (#32) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

Tavaly decemberben jelent meg. 3.1-ről frissítettem, ahhoz képest sokat fejlődött.

(#34) qsotre

qsotre
(újonc)

Az eddigiek alapján pont erre vártam. A FHD felbontás elég, a nagy akksi szuper, az ujjlenyomat olvasó meg szerintem elől kényelmes. A BB megoldásai tetszenek nekem. Már csak az árazásin múlik...

(#35) jonyibandi

jonyibandi
(újonc)

Q10-esem van és nagyon szeretem. Ismerem a hiányosságait, a hibáit, ugyanakkor olyan !számomra! alapvető igényeket elégít ki, amiket hmmm... legyen elég annyi, hogy a mostani mobilos piac nem nagyon tesz meg. Számomra egy célszerszám a mobil, mint a zsebkésem, a táskámban a csavarhúzóm vagy a kedvenc tollam.
Szerintem a Blackberry akkor lehetne sikeres, ha teljes vállszélességgel kiállna a tenyérbe fogható, qwerty-s, masszív házas, nagy akksis készülékek mellett, közepes hardverezettséggel. Ha más nem én vennék egyet :), de inkább úgy csődöljön be a BB - itt a névre (fogalomra?) gondolok és nem a kanadai cégre - hogy nem a 15 ezredik 5.5 colos telefont gyártja. A mai értelemben vett érintőképernyős telefonokkal úgysem tud versenyre kelni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.