Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz dreamdancer #16 üzenetére

    A sense , sokaknak megéri azt a felárat ( bár ez inkább a techfanokra jellemző) , de kétségtelen, hogy az átlagfelhasználó, azt se tudja mi az, vagy mi fán terem.

    A felső kategóriás modellek terén ,a HTC egészen vállalható készülékeket dobott piacra szvsz.
    Igen, a többi egy túlárazott vacak, ami nem éri meg az árát-de attól még egyik sem rossz.

    Természetesen a többi gyártó is így van ezzel.Samsungnak sincs aztán hű de sok értékelhető készüléke, vannak a drága, felső kategóriás modellek ..és van az alatta lévő 1050 db tucat samsung.

    Talán az LG most az a gyártó, aki középkategóriában is vállalható készülékekkel rukkolt elő.

    Véleményem szerint, egyáltalán nem rossz döntés a felső kategóriára összpontosítani, de igen is a középkategóriában is jelen kellene lenni 1-1 készülékkel, ami hasonló, vagy jobb tudást kínál ugyanazért az árért, mint a konkurencia.Jó tudom, ez szép dolog amit leírtam, mivel HTCéknek mindig is vastagon fogott a cerka :D..

    A nagyobb baj a support,
    -meg fogom oldani majd a romolást,de elég gáznak tartom hogy az ezelőtti csúcs onex/onex+ (az utóbbival rendelkezem) nem kapja meg pl. a 4.4-t sem.

    Kíváncsi vagyok milyen limitekre hivatkozva nem adják ki :D..(kevés a kitkatnek az 1gbram?:D.. bár van egy sanda gyanúm hogy az nVidia is ludas a dologban...)
    na pont az ilyen blamák miatt fog a HTC szépen lassan belebukni.

    Én mindenesetre drukkolok nekik.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák