Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe8719

    senior tag

    Persze hogy nem akar, legfeljebb a gyenge hardvert is csillagászati áron adni az értékéhez képest.. Így már minden világos.

    Szomorúnak tartom, hogy a mai parasztvakító világban pusztán attól is lehet egy gyártónak neve a prémiumkategóriában, hogy vastagon fog a ceruzája.. Értem én hogy minőségi, de azért ne essünk már annyira hanyatt tőle, hogy nem vesszük észre, hogy más is hozza ezt a minőséget (vagy közel ezt a minőséget) kvázi töredékáron, és a legtöbb gyártónál ennek megfelelően még mindig a burkolat alatti hardver szintjét kell megfizetni és nem a nevet. Na számomra ettől hányingerkeltő a htc.
    Nem mondom hogy ha ingyen hozzám vágnának egyet akkor visszadobnám, de alapos ok nélkül még vastag pénztárca birtokában is lenne annyi eszem, hogy le nem paktálnék velük.

    Anno megcsinálták a tácsflót meg a szenszt, aztán droidos berkekben a mai napig képesek néha úgy tenni, mintha ők találták volna fel a rák ellenszerét.. Anno volt Diamondom, két hónap üres zsebben hordás után úgy nézett ki, mintha a betonon rúgdostam volna hazáig. Azóta az anyagminőség is jobb lett ugyan, de a hülyeség még mindig töretlen.

    [ Szerkesztve ]

  • gabe8719

    senior tag

    válasz Dr.Anonymus #46 üzenetére

    Értem én meg látom, csak az a helyzet, hogy nem erről van szó, hanem hogy a hátécé az alsó kategóriával csinál úgy, mintha minimum felsőközép lenne. Ez a bibi (na meg a téma is ez, úgyhogy a hsz-ed valahogy egyáltalán nem illik ide).

    Egyébként meg 140ezerért ugyanmár legyen is olyan a cucc, mint amilyen lózungokkal megpróbálják eladni.. Szerintem.

    De mint mondtam, nem is a felsőkategóriával van a nagy gond, hanem azzal, ahogy effektíve áraznak, különösen a középkategóriában. Na, az tényleg nettó agymenés, sense ide vagy oda (ami ráadásul teljesen szubjektív).

    [ Szerkesztve ]

  • gabe8719

    senior tag

    válasz Dr.Anonymus #52 üzenetére

    Ismered azt a mondást, hogy 'sz@rból nem lehet várat építeni'?
    Optimalizálhatsz akárhogy, a sz@r az az is marad. A sz.rt meg csak a htc meri aranyáron adni olyan szöveggel, mintha tényleg arany lenne. Nem mondom, van amire tényleg jó egy MSM7227, vagy akár egy butább OMAP is, de azért nem a komolyabb Snapdragonok árán.. Ugye azért érezhető..

    Szaladhat bárhogyan a kezelőfelület meg lehet szmúsz a rendszer, de abban a pillanatban a kardjába dől az egész, amint munkára fogod.
    Onnantól kezdve meg egy röhejes illúzió, hogy aranytömböt vettél jópénzért..

    Az optimalizálás nem helyettesíti a számítási erőt, ezt már sokszor, sokszáz helyen leírtuk, nem véletlenül.
    Dícséretes ha valaki képes egy régi hardver határait kitolva alkotni, de nem a jó hardver áráért. Ezen tökfelesleges vitázni, mert így van.

    A többségünket az sem érdekelné, hogy 8magos gépek árasztják el a piacot, az idegesítő az, amikor egy 1+x magos gépnél is meg tudják oldani az egynapos üzemidőt akkor is ha egy erőmű kell hozzá, a kisebb gépekbe meg ugyanakkora helyre betuszkolnak egy 1300-as akkut, nehogymá' a polcon porosodjon a töltőd 2 napig.
    Ez az emberek problémája, nem pedig az, hogy hány maggal lesz szmúsz a dalvikemulátor.

    [ Szerkesztve ]

  • gabe8719

    senior tag

    válasz Dr.Anonymus #59 üzenetére

    Senki nem mondta egy szóval sem, hogy a One S túlárazott lenne.

Új hozzászólás Aktív témák