Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz btudos #14 üzenetére

    Én ezt pontosan tudom, vehetnék X-et is de nem véletlen, hogy az S-t választottam VOLNA!!! :( Hogy vághattak bele egy készüléktípus gyártásába ha nem volt megoldott a megfelelő mennyiségű alkatrész behozatala? Vagy más van a háttérben? Mondjuk, hogy jobban kell a zászlóshajóba az anyag (OneXL) amit 50-60ezerrel drágábban lehet adni, és ezáltal nem lenne kifizetődő hogy egy alacsonyabb árú telefon hozzon olyan szintet sőt jobbat is mint egy zászlóshajó (One X) a Tegrával, szoval túl jó ezért az árért? Véleményem szerint ez a fogyasztó semmibevevése...
    Tehát ha most szolgáltatóknál nem fogok ráakadni egy megbújó S4-esre akkor milyet is vegyek, X-et +10-20e vagy XL-t + 50-60e vagy netán SGSIII +40e????

    ui. Még az sem elhanyagolható kérdés hogy kutyafuttában hogy optimalizáltak az "újabb" SoC hoz, vagy csak megemeljük az órajelet és nesze vigyed?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák