Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz FattyDove #39 üzenetére

    "melyik befektetés hoz 25%-os hozamot 6 hónap alatt?"

    Minden eddigi létező tankönyvi példa szerint, a legkockázatosabb, fenntarthatatlan, esetleg átverős befektetések...

    Mondom, utólag könnyű belemagyarázni bármit bármibe, pont most néztem újra a Wall street farkasát, 1:1 ez a jelenet amiben bepalizzák az embereket:

    Ha már vettem volna önnek hétért Union Carbide- ot, ami 32-n zárt, 11-ért TI-t, ami 47-en zárt, 16-ért U. S. Steelt, ami 41-en zárt, akkor most azt mondaná: "Chester, vegyél nekem pár ezer Disney- papírt, de most rögtön!"

    Soha semmit nem épít normális ember arra, ha azt mondják neki: látod milyen hülye vagy hogy eddig nem vettél mert visszanézve, most milyen jó lenne neked, mert évszázadok óta (ugye tulipánhagyma téma) a legnagyobb buktákat ezek szülik. Na a cryptok pont ilyen alapon mennek fel.

    Azt felejti el mindenki, hogy ami utólag döntésnek bizonyult, az a döntés pillanatában nem biztos hogy helyes döntés volt. Persze senkit nem érdekel ha megakárhányszorozta a pénzét epszilon idő alatt (az eddigi mindenféle pénzügyi világ összes törvényével szembemenve), onnantól csak azt fogja harsogni hogy ez a tuti.

    Ha még megérem azt a 10-20-150 évet amit mindig emlegetnek a fanok, hogy addigra majd tényleg valamelyik crypto lesz a modern pénzügy stabil alapja, és visszamenőleg átírják miatta a tankönyveket, eszküszöm visszajövök megkövetni magam.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák