Hirdetés

2018. december 15., szombat

Gyorskeresés

(#1) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

Kíváncsi leszek.
Befér majd vajon 400eFt alá? :DDD

Ha ügyesek és még kisebb lesz a káva, akkor nem lesz nagyobb, mint az S9+. Bár már korábban meghúztam magamnak a mérethatárt, amit nem képátlóban határoztam meg, hanem teljes hosszban, ami 152-154mm.

[ Szerkesztve ]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Jó döntés lenne egy 4000-es akksi. Pont a gyenge üzemidő miatt nem vettem meg idén a Note8-at én sem.

LG V30

(#3) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Van értelme a 7"-nál kezdődő tabletkategóriát ennyire megközelíteni?

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#4) Juhaszatti válasza t72killer (#3) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Szerintem van, főleg hogy a nagy gyártók tabletválasztéka kifejezetten szűkös.

(#5) Saccco válasza t72killer (#3) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Más a célcsoport. Meglátásom szerint statikusabb munkavégzés mellett elfér akár egy ekkora gép is. Amikor viszont valaki sokat mászkál, már nem biztos, hogy nyerő. Bár akkor bejöhet a képbe, hogy úgymond az egész irodát vigye magával.
A tablet az én szememben kifejezetten szórakoztató eszköz, nem munkaeszköz. Ettől függetlenül biztos van, aki dolgozik ilyen készülékkel.

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6) joey04 válasza t72killer (#3) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Van. Inkább a 7" körüli tableteknek nincs értelme.

Bazinga!

(#7) helixP válasza t72killer (#3) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Mivel a 9+ lassan beérte a Note-ot átlóban, simán van.

(#8) ncc1701

ncc1701
(PH! addikt)

4000mAh olyan nagy hűha? :)

A hwsw fórumon leslie voltam. :)

(#9) Juhaszatti válasza ncc1701 (#8) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Az S-Pen mellé bezsúfolni elég nagy szó, kíváncsi leszek mi lesz belőle.

(#10) Saccco válasza Juhaszatti (#9) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Talán nem tűzeset, mint korábban.

(#11) t72killer válasza joey04 (#6) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

+#7: Van benne valami, én tabletet keresek és eszem ágában sincs 10"-nál kisebbet venni:R

#5: elég sok ismerősöm dolgozik tablettel, sokkal kényelmesebb e-mailt (ill bármi mást) olvasni rajta. Bár olvasáshoz úgy vettem észre jól jön a nagyobb felbontás is, ami ritkaságszámba megy.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#12) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

A többiek már meglépték az ekkora telepméretet, ideje volt. Kijelző alatti szenzor, jobb kamerák tök jó, csak a kijelzőméretet miért kell emelni..

Finn the human --> S8

(#13) helixP válasza Saccco (#10) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

(#14) whatwhatwhat válasza helixP (#7) üzenetére

whatwhatwhat
(fanatikus tag)

Hogy jön ide a 9+?

(#15) Millerchris válasza jacis (#2) üzenetére

Millerchris
(tag)

Semmi gond nincs vele pedig.

Telefonon mindig hamarabb elérsz: 0620-544-6192

(#16) Coq

Coq
(fanatikus tag)

Meglátjátok, hamarosan a 6"-os lesz a mini változat mindenből :DD

(#17) #98880768

(törölt tag)

Kíváncsi leszek. A nyolcas szerintem nem sikerült túl jól, szvsz átlagos, irtó gyenge üzemidővel.

(#18) Saccco válasza helixP (#13) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Talán nem tűzeset, mint korábban.

(#19) -Skylake- válasza Saccco (#18) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Ennyire unatkozol ?

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#20) janeszgol válasza Saccco (#1) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Inkább a szélesség a kritikus. Egy szint felett már helyhez köt.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#21) szab120 válasza #98880768 (#17) üzenetére

szab120
(tag)

Átlagos? A valaha készült legjobb Samsung telefon. Mondom ezt úgy, hogy az összes S illetve Note széria meg volt.
Ha az aktuális időszakot nézem, a következő listát tudnám írni a kedvenceket illetően:
1. Note 8
2. S7 Edge
3. Note 4
4. Note 2
5. S2

S3,S4,S5,S6,S8/+,Note3, Note 5 nem igazán jöttek be, azokra lehet szerintem utólag mondani, hogy nem sikerültek túl jól.

[ Szerkesztve ]

(#22) #98880768 válasza szab120 (#21) üzenetére

(törölt tag)

Örülök, használd egészséggel. :)

Nem volt a kezemben sokáig, ez tény, de az a 3300as akku finoman szólva is botrány.. nem is tudom mikor kellett félnem ennyire, hogy kibírja e a telefon az 1 napot.. talán az iPhone 6s-nél volt ilyen

(#23) total90

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Na most, akkor nekem tényleg jön a kérdés... A hardver ugyanaz lesz mint az S9+-ban, csak egy hangyakukival nagyobb kijelző+pen? Ennyi lesz a különbség? Most komolyan? :W

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#24) #98880768 válasza total90 (#23) üzenetére

(törölt tag)

Nagyon úgy néz ki. S8+ és a Note8 között is kb. ennyi volt (meg a + 2 giga RAM, de nyilván ebbe nem tesznek majd nyolcat..)

(#25) total90 válasza #98880768 (#24) üzenetére

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Azért a +2GB RAM és a jobb kamera nem rossz lépés volt, én is emiatt váltottam, de itt még ennyi sem lenne.

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#26) helixP válasza whatwhatwhat (#14) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Úgy, hogy lassan már csak az Spen a különbség a két telefon között, méretben az S-széria utolérte a Note-ot. Ezért is jó, hogy differenciálja magát ahhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#27) whatwhatwhat válasza helixP (#26) üzenetére

whatwhatwhat
(fanatikus tag)

Oké. De miért baj, hogy méretben utolérte és miért kéne magát (feltétlenül) differenciálnia?

(#28) helixP válasza whatwhatwhat (#27) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Azért mert így nincs értelme a Note-nak. Így csak egy S9+ Pennel.

(#29) Dare2Live

Dare2Live
(PH! nagyúr)

Remelem akkor az s10 aksija is hasonloan megno.

Meg az exynos fogyijat se szurjak el jovore.

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#30) energy4ever

energy4ever
(PH! addikt)

Eddig a Note seria, eroben is tobb volt mint az alap S. Elozo S8, S8+-hoz kepest a Note 8 +2GB ram-al volt szerelve. (most meg annyi lesz, hogy mashova rakjak az ujlenyomat olvasot? Hat.... :U )
A kepatlo novelese csak jo. Note4 utan en picinek talaltam a Note8-at(a hosszukas kijelzo miatt, hiaba nagyobb a kepatlo, megis keskenyebb, igy nem akkora a keyboard sem pl)

[ Szerkesztve ]

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#31) aelod

aelod
(PH! kedvence)

A tabletpiac meghalt, hogy átvegyék a telefonok a helyüket....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#32) Aryon87 válasza #98880768 (#22) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Jo hogy nem csak en latom igy..
Elbirt volna mar a 8 is egy minimum 3500-as akksit, de a 4000 mar alapnak kellett volna lennie. Ertem en hogy Note7 eges volt..
Powerbank az folyamatosan nalam volt.

Kivancsi vagyok azert a Note9 mit fog durrantani a Mate20Pro-val szemben :)

[ Szerkesztve ]

Pocophone F1 & Huawei P9

(#33) GRILLEBAR válasza #98880768 (#22) üzenetére

GRILLEBAR
(lelkes újonc)

jól kivagy.. én egész nap nyomkodom a note ot..és ha nem is simán de bőven kibír 1 napot.. persze itt átlag felhasználásra gondolok,és nem f*szméregetős "én 20 alkalmazást futtatok egyszerre" féle használatra..aminek 0 az értelme..

(#34) doooo válasza helixP (#28) üzenetére

doooo
(őstag)

És ha csak egy S9 Pennel? (Ami azért nem pont így lesz, mert mindig van valami újdonság bennük a kinézettől a szoftverig, de ez most mindegy) Ha valakinek pont az kell? Másik gyártók is kiadnak 2 csúcsmobilt évente, vagy egynek több variációját, és általában megegyeznek az alapjaik azoknak is, most akkor itt is az lesz (ahogy tavaly is úgy volt, meg az utóbbi 3 évben mindig). Már egyébként is eljutottunk oda, ahol nincs lehetőség a hw féléves újítására, mint régebben, lelassult a fejlődés, mert nincs szükség rá olyan eszeveszett ütemben; elért egy szintet. Majd ha senki sem fogja venni, és a Samsung is úgy látja, hogy már nincs olyan, hogy Note... akkor többet nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#35) joey04 válasza energy4ever (#30) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Azt hittem a kijelző szélessége nem csökkent a korábbiakhoz képest.

Bazinga!

(#36) energy4ever válasza joey04 (#35) üzenetére

energy4ever
(PH! addikt)

De, sajnos. [link]
En note 4-et csereltem le note 8ra. Azt kell mondjam tobb a hianyos dolog, mint az elorelepes. Jo, oke dupla olyan gyors, de: kenyelmetlenul keskeny, nehez, kesztyuben nem erzekeli az erintest, infravoros hianya, kevesebb Mpx. Elony: gyors, karcallobb, jobb palcahegy, dupla kamera.

Ja a kamera. Undoritoan nem jo a szine! Valami elkepesztoen felvan tolva a kontraszt. Szebbnek tunik egy atlag embernek, de rohadtul nem a valosagot tukrozi!

[ Szerkesztve ]

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#37) kali válasza jacis (#2) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Úgy bizony, nálam is az arányában kis kapacitású akkumulátor miatt esett ki a kalapból.

(#38) Juhaszatti válasza energy4ever (#36) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Ezen a képen így szemre a kijelző nem lett keskenyebb, csak maga a ház.

(#39) haxiboy válasza jacis (#2) üzenetére

haxiboy
(PH! kedvence)

Gondolom ez szarkazmus akart lenni? Nálam intenzív használat és 2 óra GPS akksiról lazán bírja a napot. Ha esetleg nem felejtem el bedugni az autóban a töltőt mikor GPS-t használok. Ha bedugom akkor még másnap reggelre is 20% körül van.
Semmiféle teljesítménybeli/felbontásbeli korlátozás nincs bekapcsolva nálam. Alacsonyabb felbontáson szerintem még többet bír.

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#40) #98880768 válasza GRILLEBAR (#33) üzenetére

(törölt tag)

:C Mondjuk a Note szériát az S Pennel pont nem arra találták ki, hogy Facebook, meg Messenger menjen rajta egésznap, ja meg reggel a buszon a zenelejátszó.. de oké, biztos f@szméregetés, ha az ember dolgozna rajta :D

(#41) Ákkk válasza #98880768 (#22) üzenetére

Ákkk
(PH! addikt)

Note 8 semmi gond vele 1 napot kibír minden körülmény között ja és munkára használom....
4000 es aksit én nem tartom jó ötletnek mert akkor note már tablet lessz...

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#42) kali válasza haxiboy (#39) üzenetére

kali
(Jómunkásember)

Szerintem nem.
A Note széria arról szólt korábban, hogy a nagy méretű házhoz arányosan nagy kapacitású akkumulátor párosult, annyival jobb akkumulátoros üzemidővel más telefonokhoz képest, ami a Note 8 esetén nem valósult meg.
Ha más gyártó képes azonos méretű, de még kisebb házba is 4000 mAh kapacitású akkumulátort tenni és annyival jobb üzemidőt produkálni, akkor azt illene a Samsungnak is megvalósítani, de - tekintettel az S-Penre - legalább megközelíteni, bár ezt ők is tudják és nem véletlenül gyúrnak most az akkumulátorra.

[ Szerkesztve ]

(#43) S e t h válasza Aryon87 (#32) üzenetére

S e t h
(PH! kedvence)

S-pent.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44) #98880768 válasza Ákkk (#41) üzenetére

(törölt tag)

Pedig illene.. :K Értem én, hogy kell a hely a pennek, stb. de akkor is..

(#45) csipszikutya válasza jacis (#2) üzenetére

csipszikutya
(senior tag)
LOGOUT blog

Eddig 1x kellet rátöltenem napközbe, de mindig végig birta. Pedig mindenre használom.
Igaz,hogy néha már 1-2%on mire hazaérek...

(#46) helixP válasza doooo (#34) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Akkor hagyják a Note vonalat és a kövi S+ -hoz adjanak pen-t.

(#47) whatwhatwhat válasza helixP (#28) üzenetére

whatwhatwhat
(fanatikus tag)

Oké. És ez miért gond? :)
Hadd tegyek fel egy másik kérdést. Előtte tegyük fel, hogy nem létezik az S9+, de még az S9 se. Soha nem is léteztek. Megfelelő készülék nekünk a note? Ha a válasz igen. Akkor miért gond az, hogy amúgy ettől teljesen függetlenül létezik egy nagyon hasonló készülék aminek más a neve. Ha a válasz pedig nem. Mert mondjuk túl kicsi, vagy mondjuk le van kerekítve a széle vagy akármi. Akkor viszont ugyanúgy nincs értelme az S9+-hoz hasonlítgatni, mert nem amiatt nem jó nekünk, hanem önmaga miatt.
Annyi a lényeg, hogy hagyjuk már abba az ilyen értelmetlen hasonlítgatást. Azt megértem, ha valaki inkább az S9+-t választja, mert nem akar felárat fizetni egy S-pen-ért. De annak semmi értelme, hogy "legyen már nagyobb mint a S9+". Csak azért, hogy differenciálja magát... A házon belüli konkurencia legyen a Samsung baja. Mi meg válasszuk ki a nekünk legmegfelelőbb telefont és kész. Vagy fejezzük ki nyugodtan az elvárásainkat. De ne csak arra hivatkozva, mert hogy a másik készülék ilyen meg olyan.
Akar egyáltalán még valaki személyes okból nagyobb képernyőt, vagy csak azért, hogy nagyobb legyen, mint másoké? :F

helixP, csak így utólag láttam a kommented, +1.

[ Szerkesztve ]

(#48) joey04 válasza Juhaszatti (#38) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

én is így vélem.

Bazinga!

(#49) helixP válasza whatwhatwhat (#47) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Én is úgy látom, hogy egyetértünk, mert nem azt mondom, hogy feltétlenül legyen még nagyobb. )Bár ezt, 6,4-en, azért kipróbálnám)
Csak azért írtam az elejét, mert régen a pen és a méret volt a különbség az S és a Note szériák között. A méret már nem játszik, marad a pen. Nem sok értelme van a két különböző kategóriának. Ha a Samsung csinál egy felmérést a felhasználó között, hogy lenne réteg, aki még nagyobbat akar, akkor csinálják meg a note-ot nagyobba, ha nem, akkor a S+-okhoz járjon pen és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#50) Viktor0610 válasza Saccco (#18) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Én beírnám még egyszer, hisz' három a magyar igazság. :))

"Bármennyiért adják ezeket a gyenge kínai kacatokat, úgyse kell. Ebben nincs meg a jóságnak az a foka ami az Apple termékeiben megvan." - LOL :-DDD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.