Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    válasz Casti98 #3 üzenetére

    Nem csak számodra :)
    Nekem úgy tetszik ez a teló, ahogy van.
    Szerintem mivel más a koncepció, mint a 100 kamerás tepsiknél, nem gáz a kisebb telep, mert telefonáláshoz, meg értesítésekhez ott a kisebb fogyasztású külső kijelző. Ha meg kinyitod, akkor megkapod a több mint 6 colos amoled kijelzőt, tehát tartalomfogyasztásra is jó. Amúgy meg a legtöbb hagyományos kialakítású almás telóban kisebb az akksi ugye :)
    Ezen kívűl összecsukva praktikusabb a méret és a fő kijelző is védve van a karcoktól, szerintem remek ötlet a logóba épített fizikai ujjlenyomat érzékelő, én egyszerűen utálom a kijelzőbe épített változatokat, mert még egyet se láttam, ami sebességben jobb lett volna, mint a fizikai. Nap mint nap tapasztalom, hogy a Mi Mix 3-ban lévő fizikai olvasó hibátlanul teszi a dolgát, villámgyorsan, míg a céges Galaxy Note 10 lite-ban lévő optikai olvasó nagyságrendekkel lassabb és pontatlanabb...
    Azt is tudjuk, hogy 1 kamera is lőhet jó képeket, ha jól megoldott a rendszer. Most 3-4 kamerás telefonokat használok, de a Lumia 930-am egyetlen kamerája mindenféle szarakodás nélkül legalább olyan jó, de sokszor jobb képeket csinált.
    + 1 - a forma nekem iszonyatosan bejön. Lehet a nosztalgia miatt, mert imádtam annó a V3-at, meg a V8-at is, de akkor is...
    + 1 - ez egy ésszerű alternatíva a hajlítható kijelző felhasználására. Vannak akik nem szeretik, hogy a nagy tepsi húzza a zsebüket/táskájukat...

Új hozzászólás Aktív témák