Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz Memmaao #3 üzenetére

    Tutira nem.
    Viszont - hadd dicsekedjek... ;)
    Márciusban vásárolt F6XP Pro a 21 napból nálam hoz 19-20 napot.
    Éjszaka kivételével mindig hordom. Okosóra mód (BT-al és WiFi-vel), tevékenységkövetés állandóan aktív. Pulzoxit nem használom.
    Hetente négy alkalommal futok vele egy-másfél-két órákat GPS+Glonass beállítással.
    A "takarékos", az "expedition", meg az "ultra-track" stb. módokat még sosem használtam, ezekről nem tudok nyilatkozni.

    Egy-kétszer kipróbáltam zenehallgatást is róla futás közben BT fülessel. Egy 1 órás futás alatt kb. 3 napnyi "töltést" fogyaszt le. (Természetesen, akkor úgy jóval kevesebbet bírt 19-20 napnál.)

    Visszatérve a pulzoxi mérésre...
    Egyszer az egyik Garmin facebookos csoportban megemlítettem én is, mennyire fölösleges funkció a pulzoxi mérés és nem hinném, hogy sokan (ki)használnák...
    Na akkor előkerültek a "hegyikecskék", kaptam a fejemre fűt-fát, hogy hogy képzelem én ezt, meg hogy ők napokat töltenek magaslati edzésen, meg hasonlókon és el nem tudnák képzelni pulzoxi mérés nélkül az edzéstervüket...
    Réteg igény... Hagytam őket a fenébe... :D

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Új hozzászólás Aktív témák