Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • modulus

    aktív tag

    válasz Memmaao #9 üzenetére

    Soha nem használtunk okostelefont, pulzustartomány edzést mindig monitoron (akár tablet) figyeltünk az egyesületnél, testsúlycsökkentés vagy diagnosztika alkalmával.
    Az egyesületnél se volt szükség soha ilyen sportórás aktivitásfigyelős bohóckodásra, míg országos vagy olykori nemzetközi versenyre készültünk.
    Mióta egyesületen kívül ráérősebben telnek a hétköznapjaim, azóta játszottam a gondolattal, hogy 'saját magam szórakoztatására' beruházok egy ilyen eszközre. Emiatt került elő a telefon is, hogy a bejárt útvonalat kirajzolva, grafikonnal, szakaszadatokkal utólag megnéztem. Ennek is jó sok értelme. Vagy 2x jót mosolyogtam rajta, azóta se használom.

    Annyira fölösleges még így is ez a sok funkció, hogy landolt a kukában az ötlet. Alvásmonitorozás (?? :D), meg pedálfordulat, lépések száma... Vicc kategória. Meg jelezze, hogy sportolj... Ezt neked kell érezni, és akarni - szeretni menni csinálni. Ha noszogatni kell, megette a fene. Ha magadtól nem csinálod, ezzel se fog menni. :C
    Önfejlesztésre sprint-, kör-, szintidőmérés stb. Mennyiséget egyre feljebb, vagy szintidőt egyre lejjebb. Különféle sportágak válogatása, hogy ne fásuljon be a test. Stb.

Új hozzászólás Aktív témák